16.12.2015 № 13

Про забезпечення виконання заходів і завдань Регіональної Програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2015-2016 роки

У зв’язку з набуттям повноважень Вугледарської міської ради 26.11.2015 року, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 24.09.2015 № 498 «Про Регіональну програму інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2015-2016 роки», доручення т.в.о. заступника голови облдержадміністрації від 09.11.2015 № 11/06, керуючись ст. 40, п. 2 ч. 2 ст. 52, ч.2 ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Вугледарському міському управлінню соціального захисту населення (Філіппова), Вугледарському міському центру зайнятості (Краснопольська), відділу житлово-комунального господарства (Мілокостова), відділу містобудівництва та архітектури (Василенко), Вугледарському міському відділу культури та туризму (Чумакова), Центру надання адміністративних послуг (Пугач), Вугледарському міському управлінню юстиції (Орел), Вугледарському міському відділу освіти (Войцеховський ), відділу з питань фізичної культури та спорту (Моргун), Лікувально-профілактичної установі «Центральна міська лікарня» (Корнієнко), Комунальному закладу «Вугледарський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Сосюра), відділу у справах сім'ї та молоді (Діденко), службі у справах дітей (Єрьоменко), відділу внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю (Шиян), Вугледарському міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Пономаренко), управлінню Пенсійного фонду України у м.Вугледар (Басиста)

1.1.Забезпечити виконання заходів і завдань Регіональної Програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2015-2016 роки (далі Програма)

1.2. В межах реальної можливості бюджету вжити заходів щодо передбачення коштів на реалізацію Програми.

1.3. Надавати до 15 числа щомісячно до Вугледарського міського управління соціального захисту населення інформацію щодо виконання заходів Регіональної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2015-2016 роки.

3. Вугледарському міському управлінню соціального захисту населення (Філіппова) щомісячно до 20 числа надавати підсумкову інформацію про хід виконання заходів Регіональної програми до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

4. Координацію за виконання рішення покласти на Вугледарське міське управління соціального захисту населення (Філіппова) та Вугледарський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Пономаренко).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Бочкова А.В.

Міський голова А.Ю. Сілич