Згідно наказу Комісії з реорганізації Державного агентства земельних ресурсів України від 23 жовтня 2015 року №533 «Про реорганізацію Відділу Держземагентства у м. Вугледарі Донецької області», розпочато процедуру реорганізації Відділу Держземагентства у м.Вугледарі Донецької області шляхом приєднання до Відділу Держгеокадастру у м.Вугледарі Донецької області.

У зв’язку з проведенням реорганізації усі права та обов’язки Відділу Держземагентства у м.Вугледарі Донецької області переходять до Відділу Держгеокадастру у м.Вугледарі Донецької області.

Відділ Держгеокадастру у м. Вугледарі Донецької області зареєстрований 08.10.2015 року та приступив до здійснення повноважень та функцій, визначених Положенням про Відділ Держгеокадастру у м. Вугледарі Донецької області, затвердженим Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру від 03 березня 2015 року № 29 із змінами від 16.06.2015 року (№133).

Керівник Відділу – В.о. начальника відділу Чирка Галина Миколаївна