Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Вугледарського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Так у статті 1 Закону України «Про соціальні послуги» визначено, що складні життєві обставини – це обставин, що об’єктивно порушують нормальну життєдіяльність особи, наслідки яких вона не може подолати самостійно. До складних життєвих обставин відносять; інвалідність, самотність, сирітство, безпритульність, відсутність житла або роботи, насильство, негативні стосунки в сім’ї, малозабезпеченість тощо. Отже складні життєві обставини – це несприятливі події для людини, сім’ї. Саме в цей час вони потребують сторонньої допомоги, з боку держави, суспільства, громади, найближчого оточення, щоб впоратися з цими обставинами і відновити нормальну життєдіяльність.

Спеціалісти Вугледарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді співпрацюють з кризовими сім’ями. В разі необхідності та готовності членів родини долати життєві перешкоди-організовується соціальний супровід.

Соціальний супровід сімей та осіб, які опинились в складних життєвих обставинах - це підтримка особи чи сім’ї протягом певного періоду (від 3 до 6 місяців): розв’язання складної життєвої ситуації – консультації спеціалістів центру щодо пом'якшення впливу стресового стану на подолання кризи – зняття симптомів, відновлення докризового рівня функціонування, усвідомлення подій, які привели до стану дисбалансу, виявлення внутрішніх резервів особи чи сім'ї і різних форм допомоги для зняття кризи, усвідомлення зв'язку між стресом і попередніми життєвими переживаннями, мобілізації всіх можливостей особи чи сім’ї повернутися до попереднього або надати вищого соціального статусу з метою досягнення оптимального функціонування; допомога у зміцненні чи відновленні родинних та суспільно-корисних зв’язків, корекція сімейних стосунків, соціально-педагогічна допомога у вихованні та розвитку дітей, створення безпечних умов проживання для дітей; представництво інтересів – ведення переговорів від імені отримувача соціальних послуг, допомога в оформленні або відновленні документів; сприяння в реєстрації місця проживання або перебування, сприяння в отриманні житла, працевлаштуванні; посередництво в здійсненні профілактичних заходів, формування ідеології здорового способу життя й подолання шкідливих звичок; допомога в отриманні правової допомоги, медичної допомоги, гуманітарної допомоги та інше).

   Відповідно до ст.5 Закону України «Про соціальні послуги» одним з видів соціальних послуг є юридичні послуги, а саме надання консультацій з питань чинного законодавства, здійснення захисту прав та інтересів осіб, які
перебувають у складних життєвих обставинах, сприяння застосуванню
державного примусу і реалізації юридичної відповідальності осіб,
що вдаються до протиправних дій щодо цієї особи (оформлення
правових документів, захист прав та інтересів особи, інша правова
допомога тощо).