Відображення спрощенцями даних у книгах обліку доходів та витрат.

Нагадуємо, що з 28.07.2015  року набрав чинності наказ Мінфіну від 19.06.2015 № 579 «Про затвердження форм книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат та порядків їх ведення», яким затверджені форми книги обліку доходів, книги обліку доходів і витрат та порядки їх ведення.

Дані книги тепер заповнюються у гривнях з копійками.

Книги, зареєстровані до 28.07.2015 р., діють до їх закінчення. Таким чином, зареєстровані до 28.07.2015 книги, форма яких визначена наказом № 1637, використовуються до їх закінчення та заповнюються відповідно до вимог порядків їх ведення, затверджених цим наказом (у гривнях, без копійок, з відповідним округленням за загальновстановленими правилами).

Власники розкішних автомобілів поповнили місцеві бюджети більш ніж на 410 тис. грн

В Мар’їнській ОДПІ зареєстровано 17 фізичних осіб у власності яких знаходяться легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. сантиметрів. До 1 липня поточного року всім громадянам  вручено податкові повідомлення-рішення про сплату сум податку. Станом на 1 жовтня 2015 року фізичними особами до бюджету сплачено 410,4 тис. грн.

Нагадуємо, що транспортний податок сплачується:

- фізичними особами – протягом 60 днів від дня вручення податкового повідомлення-рішення;

- юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 грн за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.