Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

Вугледарський міський центр зайнятості інформує, що з 25.09.2015 року вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України № 696 від 08.09.2015 року «Про Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб».

До заходів сприяння зайнятості внутрішньо-переміщених осіб належать:

-компенсація витрат роботодавця на оплату праці на працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб;

-​ компенсація зареєстрованому безробітному з числа внутрішньо-переміщених осіб фактичних транспортних витрат на переїзд до іншої адміністративно-територіальної одиниці місця працевлаштування;

-​ компенсація зареєстрованому безробітному з числа внутрішньо-переміщених осіб витрат для проходження попереднього медичного та наркологічного огляду відповідно до законодавства, якщо це необхідно для працевлаштування;

-​ компенсація витрат роботодавця, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, на перепідготовку та підвищення кваліфікації таких осіб.

«Компенсація» означає відшкодування роботодавцю фактичних витрат, які включають основну та додаткову заробітну плату та суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплаченого за працевлаштованого за направленням центру зайнятості за умови працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів.

Компенсація витрат роботодавцю на оплату праці триває не більше шести календарних місяців та гарантує зайнятість таких осіб, протягом періоду, що перевищує тривалість виплати у 2 рази.

За детальною інформацією про умови та механізм надання компенсації роботодавцю звертатися до міського центру зайнятості за адресою : вул. Шахтарська 16 а, тел. 6-41-73.