Вугледарський міський центр зайнятості інформує, що набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 347 від 15.04.2013 року «Про порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

«Компенсація» означає відшкодуванняроботодавцю фактичних витрат нарахованого єдиного внескуна загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплаченого за працевлаштованого за направленням центру зайнятості нанове робоче місцезареєстрованого безробітного.

Право на компенсацію має:

- роботодавець, який не має заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних, які неконкурентоспроможні на ринку праці (100 відсотків суми нарахованого єдиного внеску);

- роботодавець, який є суб’єктом малого підприємництва має право на компенсацію, якщо працевлаштовує зареєстрованого безробітного на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності (100 відсотків суми нарахованого єдиного внеску). Перелік пріоритетних видів економічної діяльності затверджено постановою Кабінету Міністрів.

- роботодавець, який протягом 12 календарних місяців забезпечував створення нових робочих місць, працевлаштовував на них працівників і упродовж цього періоду щомісяця здійснював їм виплату заробітної плати не менше ніж три мінімальні заробітні плати за кожну особу, щомісяця протягом наступного року за рахунок Державного бюджету України, передбачених у бюджеті Пенсійного фонду, компенсуються фактичні витрати у розмірі 50 відсотків суми нарахованого єдиного внеску .

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

За детальною інформацією про умови та механізм надання компенсації роботодавцю єдиного внеску звертатися до міського центру зайнятості за адресою : вул. Шахтарська 16 а, тел. 6-41-73.