Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови

 

25.05.2011                                                                                                                                             № 146-д

м.Вугледар

 

 

Про забезпечення виконання

Закону України "Про доступ

до публічної інформації"

 

З метою забезпечення прозорості і відкритості діяльності міської ради, координації роботи виконавчих органів Вугледарської міської ради при виконанні Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 №547/2011 “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”, відповідно до Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних» на підставі статей 2,7,19,20, ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Секретарю міської ради Стешенко Р.В., першому заступнику міського голови Іваницькому В.В., заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чекіній А.В. та Деркач Н.О., керуючому справами виконавчого комітету Порфіленко О.В., керівникам управлінь і відділів міської ради забезпечити виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” в межах повноважень.

2. Визначити:

2.1. Кабінети № 6, № 1, розташовані в адміністративному будинку Вугледарської міської ради, спеціальними службовими приміщеннями для забезпечення доступу запитувачів до інформації.

2.2. Номер телефону 6-55-24, факс 6-42-76 для отримання запитів на інформацію.

2.3. Адресу електронної пошти для отримання запитів на інформацію:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3. Визначити відповідальних посадових осіб міської ради, які організовують у встановленому порядку доступ до публічної інформації, в межах компетенції та повноважень кожного відповідно:

3.1. Керуючого справами виконкому Порфіленко О.В. - за організацію доступу до публічної інформації, взаємодію із структурними підрозділами з підготовки копій документів, що знаходяться на зберіганні у виконавчому комітеті міської ради, здійснення методичного керівництва.

3.2. Секретаря міської ради Стешенко Р.В. - за взаємодію із структурними підрозділами з підготовки копій документів, що знаходяться на зберіганні в міській раді, за  своєчасне надання для оприлюднення проектів порядку денного сесій міської ради, проектів рішень міської ради та затверджених документів;

3.3. Начальника загального відділу Мартинову Н.І. - за реєстрацію, облік, систематизацію запитів на інформацію, аналізування та звітування про стан роботи із запитами на інформацію та надання консультацій під час оформлення запиту.

3.4. Начальника відділу економіки Івченко О.А. - за постійне розміщення публічної інформації на офіційному веб-сайті виконкому Вугледарської міської ради;

3.5. Начальника організаційного відділу Барановську Л.Г. - за взаємодію із структурними підрозділами за своєчасне надання для оприлюднення проектів порядку денного засідань виконавчого комітету, проектів рішень виконкому, розпоряджень міського голови та затверджених документів;

3.6. Начальника архівного відділу міської ради Тимохіну О.М. - за взаємодію із структурними підрозділами з підготовки копій документів, що знаходяться на зберіганні у відділі.

4. Керівникам структурних підрозділів та відділів міської ради:

4.1. Забезпечити систематичне і оперативне оприлюднення на веб-сайті виконавчого комітету міської ради та інший спосіб інформації відповідно до положень статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

4.2. Визначити відповідальних осіб, які організовують у встановленому порядку доступ до публічної інформації та опрацьовують її, про що повідомити керуючого справами виконкому Порфіленко О.В.  до 06.06.2011.

4.3. Забезпечити внесення до Положень про структурні підрозділи міської ради та посадові інструкції працівників змін, пов'язаних з виконанням Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

4.4. Забезпечувати надання публічної інформації про діяльність міської ради та виконавчого комітету, у межах компетенції та за напрямками роботи:

- начальнику відділу економіки міської ради Івченко О.А. для розміщення її на веб-сайті виконавчого комітету міської ради;

- начальнику відділу внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Шиян І.М. для розміщення її у друкованих виданнях;

- запитувачам інформації у спосіб, визначений законодавством.

5. Відповідальним особам, зазначеним у п.3 та передбаченим у п.4 цього розпорядження, забезпечити взаємодію та співпрацю, оперативний обмін інформацією з метою систематичного та оперативного забезпечення доступу до публічної інформації.

6. Керуючому справами виконкому Порфіленко О.В., начальнику юридичного відділу Прокоповій О.В. забезпечити:

6.1. Внесення змін та доповнень до Регламенту виконавчого комітету Вугледарської міської ради, пов'язаних з виконанням Закону України “Про доступ до публічної інформації”;

6.2. Проведення навчань посадових осіб міської ради та виконкому з питань виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

7. Секретарю міської ради Стешенко Р.В., начальнику юридичного відділу Прокоповій О.В.- забезпечити внесення змін та доповнень до Регламенту Вугледарської міської ради, пов'язаних з виконанням Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

8. Начальнику загального відділу Мартиновій Н.І. внести зміни в Інструкцію з діловодства Вугледарської міської ради, управлінь, відділів та структурних підрозділів, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 17.12.2008 №480.

9. Затвердити:

9.1. Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Вугледарська міська рада та її виконавчі органи (додається).

9.2. Перелік відомостей, які становлять інформацію з обмеженим доступом (додаток 1).

10. Начальнику відділу економіки Івченко О.А. дане розпорядження розмістити на веб-сайті виконкому Вугледарської міської ради.

11. Начальнику юридичного відділу Прокоповій О.В. організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України “Про доступ до публічної інформації”.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Міський голова                                                                                                                  А.М.Ширінський