Вугледарська міська бібліотека для дітей

Інформація про проведення свята матері

Мати є берегиня роду. Це свято схоже на ніжну травневу квітку. Воно прийшло до нас із забуття й повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли пронести крізь життя шану і любов до своєї мами.

День матері – загальне свято для всіх. Для вшанування свята матері та родини були проведені слідуючи заходи:

1. Оформлена книжкова виставка – перегляд « Маєш маму – шануй її свято»

2. Провели мультвернісаж «Хай буде матуся навіки жива!» з таким переглядом фільмів: « Мама мамонтенка», «Мамина пісенька», «А что у вас ?».

3. Рекомендований список для батьків і дітей « Чарівний світ казки»

Вугледарська міська бібліотека для дітей

Інформація про проведення свята матері

1. Оформлена книжкова виставка – перегляд « Маєш маму – шануй її свято»