Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

17 квітня на честь вшанування поета-гумориста, члена Національної спілки письменників України Анатолія Васильовича Овсієнка відбувся тематичний вечір пам’яті «Торба сміху - всім на втіху».

В 2015 році ми відзначаємо 75-річний ювілей Вугледарського пересмішника. На жаль, сам поет присутній з нами лише у віршах та спогадах – вже 10 років немає серед живих Анатолія Овсієнка.

На вечорі зібралася творча інтелігенція міста, поціновувачі таланту поета-гумориста, всі небайдужі до художнього слова. Міська бібліотека для дітей підготувала книжково-ілюстративну виставку «Віртуоз гумору», яка і зустрічала всіх гостей заходу.

На екрані, вплітаючись у канву оповіді, демонструвалися фото з особистого архіву поета. До музичних номерів, представлених викладачами і учнями Школи мистецтв, було підібрано слайди з неповторною природою рідного краю гумориста. Окрасою вечора став виступ учасників театральної студії «Серце на долоні»: майстерне виконання гуморесок викликало у залі щирий сміх, і, здавалося, що поруч лунав розгонистий сміх самого автора – його незрима присутність відчувалася протягом всього вечора.

Ще однією родзинкою вечора стали «торбочки сміху» з гуморесками поета від Вугледарської міської публічної бібліотеки Забираючи на пам’ять паперову торбочку, кожен гість зберігав частинку тепла і сонячного сміху, якими було наповнено цей вечір.

Особою окрасою вечора стали українські пісні у виконанні вихованців Школи мистецтв і працівників культурно - дозвіллєвого центру.

28 квітня відбувся І міський конкурс читців «Торба сміху», метою якого є вшанування пам'яті А.В.Овсієнка, популяризація творчої спадщини гумориста. Виховання у дітей та молоді любові до рідного краю, залучення до сучасного українського поетичного мистецтва, розкриття творчих здібностей підростаючого покоління.

У конкурсі прийняли участь учні загальноосвітніх шкіл, Вугледарського коледжу, школи мистецтв, театральної студії «Сердце на ладони», театру «Мастер».

У святково прикрашеній залі культурно - дозвіллєвого центра учасники радували всіх гостей конкурсу майстерним виконанням гуморесок. Переможців визначали у двох вікових категоріях: серед діток безперечним переможцем став Мирошниченко Артур,НВК ще довго після його виступу у залі лунав сміх і оплески; серед юнацтва переміг вихованець Школи мистецтв Шпортюк Данило, у кожному слові і жесті учасника вже під час виступу простежувався безперечний талант переможця.

Ведучими були Аліна Зейналова і Володимир Лук’янець, переможці міського конкурсу присвяченого Т.Г.Шевченку, які блискуче впоралися з завданням.

Перший конкурс пройшов успішно, зібравши схвальні відгуки всіх гостей заходу. На самому конкурсі відчувалася незрима присутність самого поета-гумориста Анатолія Овсієнка. Хочеться ще раз пригадати літературний заповіт майстра гуморесок - вірш-звернення до «любих читачів»:

Мої любі читачі!

Хто нудьгує, плачучи,

В кого є на серці біль

Й рану їсть пекуча сіль,

А мізки, мов черв’яки,

Копошать гіркі думки,

То, будь ласка, ви оці

Прочитайте збірки всі.

Підбадьорять вас вірші,

Й стане легко на душі.

Бо я щедро на потіху

Вам дарую торбу сміху

 

Фотозвіт