Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості та краси "Майбутнє країни" проводиться щорічно за підтримки Управління культури і туризму та Донецької обласноїадміністраціі. На цей раз фестиваль проходив на узбережжі Азовського моря в м.Бердянськ на сцені ПК «Нафтохімік». Міжнародний фестиваль "Майбутнє країни" є членом Всесвітньої Асоціації Фестивалів – "World Association of Festivals" (WAF). Символом Міжнародного фестивалю дитячої творчості та краси "Майбутнє країни" є "Божа корівка" – символ дитинства. Дивлячись на Божу корівку обличчя дітей завжди сяють посмішками, душа наповнюється радістю, теплом, спокоєм і відчуттям батьківського піклування.

На фестиваль наші учні прибули щоб взяти участь у номінації «Інструментальний жанр». Школа представила трьох учнів - гітаристів класу викладача М.А.Осики. І як завжди, наші учні виявилися в числі кращих. Лауреатом II ступеню став Дмитро Богомолов, Дипломантами стали Серьожечкіна Аліна і Гарайчук Максим.

Діти привезли не тільки нагороди, а й теплі враження від нових знайомств, прагнення вдосконалювати свою майстерність у грі на гітарі.

Вітаємо!