Відповідальні посадові особи:

1. Керуючий справами виконкому (Пономаренко Інна Володимирівна) - за організацію доступу до публічної інформації, взаємодію з виконавчими органами Вугледарської міської ради з підготовки копій документів, що знаходяться на зберіганні у організаційному відділі, здійснення методичного керівництва.

2. Начальник загального відділу (Харкавлюк Наталія Олександрівна) - за реєстрацію, облік, систематизацію запитів на інформацію, аналізування та звітування про стан роботи із запитами.

3. Начальник організаційного відділу (Барановська Людмила Григорівна):

- за взаємодію з виконавчими органами Вугледарської міської ради за своєчасне надання для оприлюднення порядку денного засідань виконавчого комітету, переліку прийнятих рішень та затверджених рішень виконкому, розпоряджень міського голови;

- з підготовки копій документів, що знаходяться на зберіганні у відділі.

4. Начальник відділу внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю (Шиян Ірина Миколаївна):

- за взаємодію з виконавчими органами Вугледарської міської ради за своєчасне надання для оприлюднення порядку денного сесій та рішень міської ради;

- з підготовки копій документів, що знаходяться на зберіганні у міській раді;

- за постійне розміщення публічної інформації в друкованих виданнях та на офіційному веб-сайті виконкому Вугледарської міської ради відповідно до Положення про функціонування офіційного веб-сайту виконавчого комітету Вугледарської міської ради.

5. Начальник архівного відділу (Швякова Ольга Андріївна) - за взаємодію з виконавчими органами Вугледарської міської ради з підготовки копій документів, що знаходяться на зберіганні у відділі.