06.05.2015 № 138

м.Вугледар

Про забезпечення виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації"

Заслухавши та обговоривши інформацію керуючого справами виконкому Пономаренко І.В. про забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» з метою забезпечення прозорості і відкритості діяльності міської ради, координації роботи виконавчих органів Вугледарської міської ради, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 12.05.2011 №262 «Про організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідно до Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних» на підставі статей 52 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Встановити, що відповідно до статті 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі - Закон) виконавчі органи Вугледарської міської ради є розпорядником інформації, що отримана або створена в процесі реалізації ними своїх повноважень та виконання обов’язків, передбачених чинним законодавством, та яка знаходиться у їхньому володінні.

2. Виконавчі органи Вугледарської міської ради не є розпорядником інформації за запитами на інформацію стосовно інформації:

2.1. Інших виконавчих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, органів влади інших держав, організацій та підприємств.

2.2. Яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або потребує створення в інший спосіб.

3. Першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючому справами виконкому, керівникам управлінь і відділів міської ради забезпечити виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” в межах повноважень.

4. Визначити:

4.1. Кабінети №1, №6, які розташовані в адміністративній будівлі Вугледарської міської ради, спеціальним службовим приміщенням для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію.

4.2. Номер телефону 6-55-24, факс 6-42-76 для отримання запитів на інформацію.

4.3. Адресу електронної пошти для отримання запитів на інформацію:

5. Визначити відповідальних посадових осіб, які організовують у встановленому порядку доступ до публічної інформації, в межах компетенції та повноважень кожного відповідно:

5.1. Керуючого справами виконкому - за організацію доступу до публічної інформації, взаємодію з виконавчими органами Вугледарської міської ради з підготовки копій документів, що знаходяться на зберіганні у організаційному відділі, здійснення методичного керівництва.

5.2. Начальника загального відділу - за реєстрацію, облік, систематизацію запитів на інформацію, аналізування та звітування про стан роботи із запитами.

5.3. Начальника організаційного відділу:

- за взаємодію з виконавчими органами Вугледарської міської ради за своєчасне надання для оприлюднення порядку денного засідань виконавчого комітету, переліку прийнятих рішень та затверджених рішень виконкому, розпоряджень міського голови;

- з підготовки копій документів, що знаходяться на зберіганні у відділі.

5.4. Начальника відділу внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю:

- за взаємодію з виконавчими органами Вугледарської міської ради за своєчасне надання для оприлюднення порядку денного сесій та рішень міської ради;

- з підготовки копій документів, що знаходяться на зберіганні у міській раді;

- за постійне розміщення публічної інформації в друкованих виданнях та на офіційному веб-сайті виконкому Вугледарської міської ради відповідно до Положення про функціонування офіційного веб-сайту виконавчого комітету Вугледарської міської ради.

5.5. Начальника архівного відділу - за взаємодію з виконавчими органами Вугледарської міської ради з підготовки копій документів, що знаходяться на зберіганні у відділі.

6. Керівникам структурних підрозділів та відділів міської ради:

6.1. Забезпечити систематичне і оперативне оприлюднення на веб-сайті виконавчого комітету, в мережі Інтернет та інший спосіб інформації відповідно до положень статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

6.2. Визначити відповідальних осіб, які організовують у встановленому порядку доступ до публічної інформації та опрацьовують її.

6.3. Забезпечити внесення до Положень про структурні підрозділи, відділи міської ради та посадові інструкції працівників змін, пов'язаних з виконанням Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

7. Відповідальним особам, зазначеним у п.5 та передбаченим у п.6 цього рішення, забезпечити взаємодію та співпрацю, оперативний обмін інформацією з метою систематичного та оперативного забезпечення доступу до публічної інформації.

8. Затвердити:

8.1. Порядок забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої є виконавчі органи Вугледарської міської ради (додається).

8.2. Перелік інформації з обмеженим доступом (конфіденційної, таємної, службової), що є у володінні виконавчих органах Вугледарської міської ради (додається).

8.3. Форма бланку письмового запиту на публічну інформацію.

9. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Пономаренко І.В.

Міський голова М.І.Кузьменко