Відповідно до частини 2 статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» публікуємо відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік заступника начальника Вугледарського міського управління праці та соціального захисту населення Солохи Тетяни Василівни та членів її сім'ї

Члени сім’ї декларанта:чоловік: Солоха В.В.., сини Солоха Т.В. та Солоха Д.В.

Відомості про доходи:

Загальна сума доходу, одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 12 659 грн., в т.ч.: заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору – 416 грн.. інші види доходів –12 243 грн.

Загальна сума доходу членів сім’ї, одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 39 510 грн., в т.ч.: заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору – 36 125 грн.; дохід від передачі в оренду майна – 3 385грн.

Відомості про нерухоме майно:

Майно, що перебуває у власності Солохи Т.В..: квартира площею 45,9 м2.

Майно, що перебуває у власності членів сім’ї: земельна ділянка 6 790 м2, житловий будинок – 110.4 м2, автомобіль ВАЗ 2107 (1,5 куб.см).