15.04.2015 № 131

м.Вугледар

Про підсумки роботи комісії по

перевірці готовності спортивних

споруд м.Вугледара до роботи у

весняно-літній період 2015 року

Заслухавши інформацію начальника відділу у сім’ї та молоді Діденко М.О. про підсумки роботи комісії по перевірці готовності спортивних споруд м.Вугледара до роботи у весняно-літній період 2015 року, згідно з рішенням виконкому від 18.03.2015 № 106 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.02.2013 № 69 «Про затвердження складу комісії та положення «Про створення комісії по перевірці готовності спортивних споруд м..Вугледара до роботи», керуючись п.2 ч.2 ст.52, ст.17, ст.18 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Інформацію про підсумки роботи комісії по перевірці готовності спортивних споруд м.Вугледара до роботи у весняно-літній період 2015 року прийняти до відома (додається).

Міський голова М.І. Кузьменко

до рішення виконавчого комітету

15.04.2015 № 131

ІНФОРМАЦІЯ

про підсумки роботи комісії по перевірці готовності спортивних споруд м. Вугледара до роботи у весняно-літній період 2015 року

30.03.2015 року комісія по перевірці спортивних споруд м. Вугледара провела рейд-перевірку готовності спортивних споруд м. Вугледара до роботи у весняно-літній період 2015 року.

В ході рейду-перевірки було перевірено: спортивні зали і пришкільні комплексні спортивні майданчики навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», загальноосвітньої школи №2, спортивні зали, басейн, майданчик зі штучним покриттям, майданчик з тренажерним обладнанням, футбольні поля дитячо-юнацької спортивної школи м. Вугледара.

В ході даної перевірки було встановлено:

в навчально-виховному комплексі «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»:

- спортивний зал в задовільному стані: вікна засклені та пофарбовані, пофарбована підлога, опалення та освітлення в нормі, захисні решітки на радіаторах відремонтовано та пофарбовано. На стінах розміщені плакати зі спорту. Спортивний інвентар в достатній кількості та у робочому стані. Роздягальні в належному санітарно-гігієнічному стані. Душові не працюють.

- пришкільні комплексні спортивні майданчики знаходяться в належному стані, мають необхідне спортивне знаряддя.

- волейбольне поле – у належному стані;

- майданчик з тренажерним обладнанням – у належному стані;

- футбольне поле не має розмітки;

- на території спортивних споруд розміщені таблички, щодо заборони паління та вигулу собак;

- комплексні спортивні майданчики школи, не мають достатнього огородження.

В загальноосвітній школі №2:

- спортивний зал у задовільному стані. Опалювання в нормі, штучне освітлення – 100%. Спортивний інвентар в достатній кількості та у робочому стані. Роздягальні в належному санітарно-гігієнічному стані. Душові не працюють.

- малий спортивний зал – у належному стані: опалення та освітлення в нормі, є необхідне спортивне знаряддя;

- пришкільний майданчик для 1-4 класів «Гімнастичне містечко» знаходиться у належному робочому стані, спортивне знаряддя в достатній кількості;- пришкільний майданчик для старших класів знаходиться у належному робочому стані, спортивне знаряддя в достатній кількості, але потребує часткового ремонту;

- обладнання на майданчиках пофарбоване;

- футбольне поле не має розмітки.

- комплексні спортивні майданчики школи, не мають достатнього огородження.

- на території спортивних споруд розміщені таблички, щодо заборони паління та вигулу собак.

Дитячо-юнацька спортивна школа:

- ігровий зал №1 у належному стані, але стеля потребує ремонту, опалення та освітлення в нормі; інвентар та обладнання у належному технічному стані. Роздягальні в належному санітарно-гігієнічному стані. Душові, туалети знаходяться в задовільному стані.

- ігровий зал №2 знаходиться в належному стані, опалювання та освітлювання в нормі, інвентар та обладнання у належному технічному стані. Роздягальні, душові, туалети знаходяться в належному санітарно-гігієнічному стані.

- борецький зал №1 у задовільному стані, але стеля потребує ремонту, вентиляційна система потребує реконструкції, освітлення та опалення в нормі;

- борецький зал №2 у належному стані, опалення та освітлення в нормі, але вентиляційна система потребує реконструкції;

- зал ОФП – у належному стані, опалення та освітлення в нормі, спортивний інвентар у достатній кількості та в робочому стані, але вентиляційна система потребує реконструкції;

- басейн – потребує реконструкції. Роздягальні в належному санітарно-гігієнічному стані;

- гареве поле в задовільному робочому стані, не має розмітки поля, потрібне огородження, планується реконструкція;

- спортивний майданчик зі штучним покриттям в задовільному робочому стані, проведено ремонт огорожі, але потребує косметичного ремонту та ремонту синтетичного покриття;

- майданчик з тренажерним обладнанням знаходиться в задовільному робочому стані, але потребує косметичного ремонту.

ВИСНОВКИ:

Комісія вирішила, що вищезазначені спортивні об’єкти взагалі знаходяться в робочому стані. Слід зазначити, що окремі об’єкти потребують реконструкцій і косметичних ремонтів, поновлення знаряддя та інвентарю.

Спортивні об’єкти відповідають правилам і нормам техніки безпеки, охорони здоров’я, пожежної безпеки і нормам оснащення первинними засобами пожежогасіння та надання медичної допомоги, і готові до роботи у весняно-літній період 2015 року.

Керуючий справами виконкому І.В. Пономаренко

Інформацію підготував: