26.02.2015 № 88

Про створення комісії з питань вивчення місця розміщення, будівництва гідрологічних свердловин

На підставі рішення Вугледарської міської ради від 19.09.2014 № 6/59-4 «Об утверждении Программы «Строительство артезианских скважин на территории города Угледара» на 2014 год», з метою надання послуг населенню міста з водопостачання та для зменшення витрат на придбання пально-мастильних матеріалів, керуючись ст.ст. 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Утворити комісію з питань вивчення місця розміщення, будівництва гідрологічних свердловин та затвердити її склад (додається).

2. Затвердити Положення про комісію з питань вивчення місця розміщення, будівництва гідрологічних свердловин (додається).

3. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Снідевич).

Міський голова М.І. Кузьменко

рішення виконавчого

комітету

Склад

Снідевич

Денис Олександрович

- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, голова комісії

Чишко

Тетяна Юріївна

- перший заступник міського голови,

заступник голови комісії

Мілокостова

Юлія Анатоліївна

- начальник відділу житлово-комунального господарства,

секретар комісії

Члени комісії:

Асін

Іван Павлович

- представник громадськості

Балабанов

Анатолій Миколайович

- головний геолог ДП “Шахтоуправління “Південнодонбаське №1”

Гармаш

Сергій Миколайович

- начальник виробничого відділу ТОВ «Водотеплокомунікація»

Корнієнко

Петро Андрійович

- головний лікар лікувально-профілактичної установи центральної міської лікарні (за узгодженням)

Кошелев

Андрій Васильович

- головний механік ВП “Шахта Південнодонбаська № 3 ім. М.С. Сургая” ДП ДВЕК (за узгодженням)

Кумалагов

Сергій Георгійович

- радник міського голови

Максименко

Микола Григорович

- геолог ВП “Шахта Південнодонбаська №3 ім. М.С. Сургая” ДП ДВЕК (за узгодженням)

Матвієнко

Євген Петрович

- заступник директора з господарських та соціальних питань

ДП „Шахтоуправління “Південнодонбаське №1”

Михайлевич

Олександр Геннадійович

- інженер комунального підприємства “Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради” (за узгодженням)

Приходько

Наталя Григорівна

- заступник директора з соціальних питань ВП “Шахта Південно-донбаська №3 ім. М.С. Сургая” ДП ДВЕК (за узгодженням)

Радуль

Вікторія Василівна

- головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури

Стешенко

Роман Валерійович

- головний інженер комунального підприємства “Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради”

Суменкова

Галина Миколаївна

- головний спеціаліст - землевпорядник відділу містобудування та архітектури

Цибульник

Павло Олександрович

- головний маркшейдер ВП “Шахта Південнодонбаська №3 ім. М.С. Сургая” ДП ДВЕК (за узгодженням)

Керуючий справами виконкому І.В. Пономаренко

Підготовлено:

Начальник відділу житлово-

комунального господарства Ю.А. Мілокостова

рішення виконавчого

комітету

ПОЛОЖЕННЯ

1. Комісія з питань вивчення місця розміщення, будівництва гідрологічних свердловин (далі – Комісія) утворена рішенням виконкому, на основі зібраних та наданих документів готує пропозиції, висновки та виносить їх на розгляд міському голові.

2. Основним завданням комісії є вивчення місця розміщення, будівництва гідрологічних свердловин (розвідувально-експлуатаційних на воду свердловин) для надання послуг з водопостачання населенню та соціальній сфері міста.

3. У своїй діяльності Комісія керується Конституцією України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Кодексом України «О надрах», Правилами техніки безпеки при експлуатації електроустановок споживачів; Правилами улаштування електроустановок.

4. Засідання комісії оформлюються протоколами, які підписує голова комісії та її члени.

Керуючий справами виконкому І.В. Пономаренко

Підготовлено: