УГЛЕДАРСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ

20.02.2015 № 6/67-8

г. Угледар

О выполнении решения городского совета от 24.12.2013/6-45-6 «Об утверждении Программы обеспечения безбарьерного доступа людей с ограниченными физическими возможностями к объектам жилого и общественного назначения г. Угледара на 2014 год»

Заслушав информацию о выполнении решения городского совета от  24.12.2013/6-45-6 «Об утверждении Программы обеспечения безбарьерного доступа людей с ограниченными физическими возможностями к объектам жилого и общественного назначения г. Угледара на 2014 год», принятого на выполнение распоряжения головы облгосадминистрации от 13.04.2010 № 195 «Про затвердження Плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями в Донецькій області на 2010-2015 роки «Безбар’єрна Донеччина», руководствуясь ст. 25 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», городской совет

РЕШИЛ:

1.Информацию о выполнении решения городского совета от                24.12.2013/6-45-6 «Об утверждении Программы обеспечения безбарьерного доступа людей с ограниченными физическими возможностями к объектам жилого и общественного назначения г.Угледара на 2014 год» принять к сведению (прилагается).

2.Решение городского совета от 24.12.2013/6-45-6 «Об утверждении Программы обеспечения безбарьерного доступа людей с ограниченными физическими возможностями к объектам жилого и общественного назначения г.Угледара на 2014 год» с контроля снять.

Городской голова                                                                М.И.Кузьменко

до рішення міської ради

від 20.02.2015 № 6/67-8

про виконання програми забезпечення безперешкодного доступу людей

з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів

житлового та громадського призначення м. Вугледара на 2014 рік

1.Облаштування засобами доступності існуючих об’єктів житлового та громадського призначення комунальної власності згідно з програмою не виконано в зв’язку з відсутністю фінансування.

2.В створенні інших сприятливих умов життєдіяльності інвалідів зокрема, улаштування кнопки виклику та обслуговування інвалідів по місцю проживання не було необхідності.

3.Приведення у відповідність до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями дорожньо-транспортної мережі та інженерної інфраструктури не здійснювалось.

4.Поточне обстеження будинків та споруд.

5.В розробці містобудівної документації не було необхідності.

6.В розробці проектної документації не було необхідності.

7.В наданні містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок на проектування об’єктів житлового і громадського призначення не було необхідності.

8.В 2014 році не було звернень від інвалідів на встановлення на пільгових умовах квартирних телефонів.

9.Не було організовано для інвалідів пільгову передплату періодичних видань з причини проведення АТО в Донецькій області, небезпекою в регіоні, а також напруженої соціально-політичної ситуації в країні.

10.Видано 3 крісла колісних для інвалідів з дитинства. Міським управлінням праці та соціального захисту населення для виготовлення спеціальних засобів пересування надані направлення на підприємства і знаходяться у стадії виготовлення. Спецавтотранспортом, автомобілями інваліди не забезпечивались.

11.Розміщення інформації про діяльність комітету доступності інвалідів,  та інформації щодо створення умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями в засобах масової інформації здійснюється за мірою необхідності.

Секретар міської ради                                                         В.В.Войцеховський

Підготував:

головний спеціаліст відділу

містобудування та архітектури                                           В.В.Радуль