18.02.2015                                              № 69

Про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради за 2014 рік

Заслухавши інформацію заступника голови адміністративної комісії, начальника юридичного відділу Полупан С.Ю. про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради за 2014 рік та керуючись Законом України п.”б” п.п.4 ст.38 “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Інформацію про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради за 2014 рік прийняти до відома (додається).

2. Роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради визнати такою, що відповідає вимогам Положення про адміністративну комісію.

Міський голова                                                                    М.І. Кузьменко

рішення виконавчого комітету

18.02.2015 № 69

про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті

міської ради у 2014 році

Рішенням виконавчого комітету від 26.04.2006 №180 “Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради”, відповідно до Положення, створено адміністративну комісію при виконавчому комітеті міської ради та затверджено її склад. До складу адміністративної комісії входять представники виконавчого комітету, громадської організації “Союз ветеранів Афганістану м.Вугледар”, комунального підприємства “Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради”.

Протягом року проведено 7 засідань адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради, на яких розглянуто 7 адміністративних справ по яких складені протоколи:

-співробітниками Вугледарського МВ ГУМВС України в Донецькій області - 1 адміністративний протокол;

-співробітниками Великоновосілківського РВ ГУМВС України в Донецькій області - 1 адміністративний протокол;

-спеціалістами відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Вугледарського міського управління юстиції - 4 адміністративних протоколи;

-співробітниками Шевченківського РУ ГУМВС України у м.Києві — 1 адміністративний протокол.

Адміністративні матеріали розглянуті за слідуючими статтями КУпАП:

-за ч.2 ст.156 “Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами” - 1 адміністративний протокол;

-за ст.159 “Порушення правил торгівлі на ринках” - 1 адміністративний протокол;

-за ч.1 ст.181-1 “Заняття проституцією” - 1 адміністративний протокол;

-за ч.2 ст.212-1 “Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини” - 4 адміністративних протоколи.

Адміністративні матеріали за ч.2 ст. 156 “Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами” були направлені до Головного управління Міндоходів у Донецькій області щодо розгляду позбавлення суб'єктів господарювання відповідних ліцензій.

За результатами розглянутих справ за 2014 рік накладено штрафів на суму 748,0 грн., із них стягнуто 595,0 грн. (сплачено в добровільному порядку 527,0 грн., 68,0 грн. - стягнуто через державну виконавчу службу Вугледарського міського управління юстиції).Загальна сума стягнутих штрафів складає 79,6% до накладених штрафів у 2014 році.

Продовжується по 3 постановам виконавче провадження,розпочате у 2012 році на суму 2040,0 грн.

При цьому ст.156 ч.2 КупАП “Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами” - 1 постанова, за 2012 рік, на суму 1020,0 грн. знаходяться на розгляді у Вугледарському міському суді.

На протязі 2014 року адміністративною комісією було повернуто 2 адміністративних матеріали, а саме:

- порушення ст.38 КУпАП “Строки накладення адміністративного стягнення” - 1 адміністративний матеріал Кіровського РВДМУ ГУМВС України в Донецькій області, за ч.1 ст.175-1 “Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях”;

- порушення ст.256 КУпАП “Зміст протоколу про адміністративне правопорушення” - 1 адміністративний матеріал Вугледарського МВ ГУМВС України в Донецькій області, за ч.1 ст.152 “Порушення державних стандартів, норм, і правил у сфері благоустрою”.

Розгляд адміністративних справ адміністративною комісією проводиться щомісячно за мірою надходження адміністративних матеріалів.

Роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті вважати задовільною, що відповідає вимогам положення адміністративної комісії.

Керуючий справами виконкому                                                      І.В. Пономаренко

Інформацію підготував:

Начальник відділу з питань видачі

документів дозвільного характеру

та надання адміністративних послуг                                             В.М. Пугач