18.02.2015                                              № 72

В зв'язку з кадровими змінами, керуючись Законами України  “Про рекламу”, п. 13а ст. 30, ст.17, ст. 18 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет  міської ради

1. Внести зміни до рішення виконкому від 18.01.2012 №17 “Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами  у  м.  Вугледарі”, виклавши склад робочої групи по розміщенню зовнішньої реклами, затверджений в пункті 2 рішення, у новій редакції (додається).

2. Рішення виконкому від 19.06.2013 № 180 “Про внесення змін до рішення виконкому від 18.01.2012 № 17 “Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами  у  м.  Вугледарі” вважати таким, що втратило чинність.

Міський голова                                                                     М.І. Кузьменко

рішення виконкому

18.02.2015 № 72

СКЛАД

робочої групи  по розміщенню зовнішньої реклами у м. Вугледарі

Снідевич

Денис Олександрович

-  заступник міського голови з питань діяльності     виконавчих  органів, голова робочої групи

Радуль

Вікторія Василівна

-  головний  спеціаліст відділу містобудування та архітектури, секретар робочої групи

Члени робочої групи:

Гончарова

Оксана Вікторівна

-  начальник   відділу   торгівлі,  розвитку                               підприємництва

Жамбровська

Людмила Михайлівна

головний  спеціаліст відділу житлово-комунального господарства

Мілокостова

Юлія Анатоліївна

-  начальник відділу житлово-комунального господарства

Полупан

Світлана Юріївна

-  начальник   юридичного   відділу

Слободанюк

Марина Геннадіївна

-  інженер з проектно-кошторисної документації комунального підприємства “Керуюча компанія  з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради” (за узгодженням)

Суменкова

Галина Миколаївна

- головний  спеціаліст - землевпорядник відділу містобудування та архітектури

Чупейда

Світлана Миколаївна

-  начальник    Вугледарського   міського              фінансового управління

Керуючий справами виконкому                                          І.В. Пономаренко

Аналіз впливу регуляторного акту -

рішення виконавчого комітету  Вугледарської міської ради

“Про внесення змін до рішення виконкому від 18.01.2012 №17 “Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами  у  м.  Вугледарі”

1. Опис проблеми, яку планується  врегулювати шляхом державного регулювання.

В місті Вугледарі розміщення зовнішньої реклами здійснюється на підставі рішення виконавчого комітету  Вугледарської міської ради від 18.01.2012 №17 “Про затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами  у  місті   Вугледарі”.

В зв’язку з кадровими змінами необхідно внести зміни в склад робочої групи по розміщенню зовнішньої реклами.

2. Визначення цілей державного регулювання.

Введення в дію зазначеного рішення спрямовано на затвердження нового складу робочої групи по розміщенню зовнішньої реклами у м.Вугледарі.

3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення визначених цілей.

Альтернативних способів досягнення визначених цілей не існує.

4. Опис механізма, який забезпечить розв’язання проблеми.

Для впровадження даного регуляторного акту необхідно забезпечити інформування громадськості про вимоги регуляторного акта шляхом його оприлюднення в засобах масової інформації.

5. Обгрунтування можливості досягнення встановленних цілей.

На дію регуляторного акта можуть вплинути зміни в чинному законодавстві. Для впровадження та виконання вимог регуляторного акта додаткові витрати з бюджету не потрібні.

6. Визначення очікуваних результатів прийняття запропонованого регуляторного акта.

Оновлення складу робочої групи по розміщенню зовнішньої реклами в м.Вугледарі.

7. Строк чинності  регуляторного акта.

Термін дії запропонованого регуляторного акта невизначений або до прийняття нових нормативних актів. У разі потреби, до нього вноситимуться зміни.

8. Визначення показників результативності  регуляторного акту.

Прогнозні показники результативності дії рішення міської ради: рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб стосовно  положень регуляторного акта.

Головний спеціаліст відділу

містобудування та архітектури                                            В.В. Радуль