Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

30.12.2014 № 285

м. Вугледар

Про використання піротехнічних виробів на Новорічні та Різдвяні свята на території м. Вугледара

На виконання листа Міністерства внутрішніх справ України від 08.12.2014 року № 26150/Яр «Про використання піротехнічних виробів на новорічні та різдвяні свята», Доручення № 19/01 голови Донецької обласної державної адміністрації від 16.12.2014 року, враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в країні, проведення антитерористичної операції на території області, з метою належного забезпечення охорони громадського порядку й безпеки громадян, попередження нещасних випадків, відповідно до ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», наказу Міністерства внутрішніх справ України від 23.12.2003 № 1649 «Про затвердження Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів», керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Заборонити використання салютів, піротехнічних сумішей і виробів, феєрверків загального та професійного користування на території м. Вугледара на Новорічні та Різдвяні свята до завершення проведення Антитерористичної операції.

2. Вугледарському МВ ГУМВС України в Донецькій області (Супрун) забезпечити виконання п.1 цього рішення.

3. Відділу торгівлі, розвитку підприємництва (Гончарова) провести роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств ресторанного господарства, та надати їм копію цього рішення.

4. Інформацію про виконання цього рішення заслухати на засіданні виконкому у лютому 2015 року.

5. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Білицька).

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Чишко Т.Ю.

Міський голова М.І. Кузьменко