Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

6. Безпека життєдіяльності населення

6.1. Забезпечення законності та правопорядку

 

За 3 місяця 2014 року до ЕРДР внесено 30 (-61) кримінальне правопорушення, що на -67,0% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

По 19 (+3) кримінальним правопорушенням особи встановлені. Відсоток розкриття кримінальних правопорушень складає 63,3 %, середньо обласний показник 38,7%.

Зменшилась на 53,8 % кількість крадіжок майна всіх форм власності. Відсоток розкриття крадіжок складає 50,0 %, середньо обласний показник 30,7%.

Грабежів не зареєстровано.

Зменшилась на 66,7% кількість хуліганств, відсоток розкриття 0% середньо обласний показник 38,3%.

На 100% зменшилось кількість шахрайств, відсоток розкриття шахрайств складає 0 %, середньо обласний показник 25,8%.

У 2014 році виявлено та задокументовано більше на 16,7 % фактів, пов`язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, на 50,0 % зменшилась кількість виявлених фактів незаконного зберігання зброї, вибухівки.

За поточний період на території обслуговування зґвалтувань, розбоїв, вимагання, ДДП зі смертельними наслідками, вбивства не скоєно.

Співробітниками Вугледарського міського відділу систематично проводяться рейди, профілактична робота в навчальних закладах міста. У 2014 році дільничними інспекторами міліції, групою патрульної служби та іншими службами міського відділу складено 47 адміністративних протоколів, накладено штрафів на 10 осіб на суму 646 гривні, стягнено штрафів на суму 272 гривень.

З метою профілактики злочинності у 2014 році у ході виконання програми соціального та економічного розвитку міста Вугледар, планується продовжити проведення заходів по дотриманню законності у місті Вугледар, також планується приймати активну участь у програмних заходах, які будуть організовуватися та проводитися службами міста.

Дільничними інспекторами міліції буде проводитися робота по запобіганню вчинення злочинів на побутовому грунті та забезпеченню працевлаштування раніше судимих. Також буде проводитися робота по виявленню осіб, які вживають наркотичні засоби.

Залишається складним питання організації дозвілля неповнолітніх міста вільний від навчання час та питання насильства у сім’ї. З метою вирішення цього питання групою кримінальної міліції у справах дітей, як і раніше будуть проведені ряд заходів (згідно затверджених планів) у взаємодії з керівництвом учбових закладів міста та службою у справах неповнолітніх Вугледарського виконкому.

За минулий період поточного року групою КМСД міського відділу складено 4 адміністративних протоколів на батьків за невиконання ними батьківських обов’язків, а взагалі ними складено 13 адміністративний протокол.

Всі невирішені питання та питання, які залишаються актуальними для міста Вугледар, знаходяться на постійному контролі у керівництва Вугледарського МВ ГУМВС України в Донецькій області.

Програмою на рік передбачено виконання 4 заходів, протягом звітного періоду виконуються всі, які не потребують фінансового забезпечення. Через відсутність фінансування не придбано спеціальні засоби та засоби зв'язку, формений одяг для співробітників, які безпосередньо працюють з населенням міста.

6.2. Охорона навколишнього природного середовища

Місто Вугледар розташоване на південному сході Донецького регіону і займає площу 532 га. Місто утворилося в 1964 році в зв’язку з будівництвом вугільних підприємств – шахт “Південнодонбаська № 1” та “Південнодонбаська №3”. Крім вугільних підприємств в місті працюють ТОВ “Південтрансбуд”, 2 житлово-комунальних підприємства, автотранспортне підприємство “Автотранспортник” та ряд інших підприємств.

            Все це створює велике навантаження на навколишнє природне середовище. Найгострішими проблемами міста, як і в цілому по області, є забруднення повітряного, водного басейнів та накопичення шкідливих відходів.

            Основна частина шкідливих речовин, викинутих в атмосферу, потрапляє від підприємств вугільної промисловості.

            Для контролю викидів, теплового стану та виявлення осередків горіння  на породних відвалах щорічно виконується температурна зйомка.

На території міста водоймища та джерела питної води відсутні. Питна вода до міста подається від Красноармійського РПУ КП «Компанія «Вода Донбасу», проходячи через Великоанадольську фільтрувальну станцію.

Господарські та побутові стоки самостійною мережею відводяться на очисні споруди, які разом з підприємствами вугільної промисловості являються основними забруднювачами водних об’єктів.

Технічний стан очисних споруд потребує їх модернізації або реконструкції, викликаною необхідністю заміни зношеного, або морально застарілого обладнання.

            Відходи в місті утворюються в результаті господарської діяльності підприємств міста та побутових відходів від населення.

            Промислові відходи складуються підприємствами вугільної промисловості на породних відвалах, площею 586,3 тис.м2, розміщених за територією міста біля шахт.

Полігон ТПВ м. Вугледар, розміщений за 8 км від міста, площею 5 га, місткістю 468,2 тис.м3, на сучасний стан не експлуатується, в зв’язку з незакінченим будівництвом.

            Централізоване складування твердих побутових відходів здійснюється на полігоні № 4 комунального автотранспортного підприємства «Санітарна очистка Петровського району м. Донецька».

            Для вивозу ТПВ в наявності 2 спеціалізовані одиниці техніки. Одна з яких знаходиться у незадовільному стані, практично не використовується у зв'язку з частими поломками. Для недопущення погіршення екологічної ситуації в місті вкрай необхідне здійснити придбання сміттєвоза.

            По напрямку “Охорона і раціональне використання природних рослинних ресурсів, ресурсів тваринного світу та збереження природного заповідного фонду”заплановано 1 захід. “Заходи з озеленення міста ”- за рахунок коштів ФОНПС міста — 10,0 тис.грн. У звітний період захід не виконувався.

            По напрямку “Раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів” передбачається виконання 3 заходів за рахунок коштів ФОНПС міського бюджету,  “Придбання сміттєвозу” - 700,0 тис.грн. у звітний період захід не виконувався.“Заходи з озеленення породного відвалу” - 1,7 тис.грн. У звітний період захід не виконувався

            По напрямку “Наука, інформація, освіта та моніторинг охорони навколишнього природного середовища” за рахунок коштів підприємств заплановано 1 захід “Виконання моніторингу шахтної води, атмосферного повітря, почви”. Фінансування склало 62,7 тис.грн. За рахунок коштів ФОНПС міста заплановано 1 захід “Проведення науково-технічних конференцій та семінарів, організація виставок виставок та інших заходів щодо пропаганди охорони навколишнього природного середовища”. За звітний період захід не виконувався .

            Фактичні сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища та екологічному податку підприємствами міста за 3 місяці 2014 року склали 56,2 тис.грн., із них:

до держбюджету       -  11,24тис.грн.

до обласного бюджету   - 16,86тис.грн.

до міського бюджету     - 28,10тис.грн.

6.3. Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій

Головною умовою сталого розвитку суспільства в нашій країні є безпека людини, її навколишнього середовища, їх захищеність від впливу шкідливих техногенних, природних, екологічних і соціальних факторів.

На 2014 рік було заплановано 4 заходи щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій:

1.  Виконання роботи щодо удосконалення системи централізованого оповіщення міста Вугледар для своєчасного інформування керівного складу і населення.

2.  Створення міського резерву матеріально-технічних засобів для попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

3.  Забезпечення населення засобами радіаційного та хімічного захисту.

4.  Забезпечення пожежної безпеки на об'єктах з постійним або тимчасовим перебуванням дітей.

Заходи  у  I кварталі 2014 року не виконались через відсутність коштів у міському бюджеті.