19.11.2014                                             № 252

Заслухавши інформацію начальника  відділу у справах сім'ї та молоді  Діденко М.О. про виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 21.05.2014 № 138 "Про організацію та проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене " в м.вугледарі в 2014 році", згідно з листом управління у справах сім'ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації  від 19.03.2014 № 136-и/10 "Про організацію та проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене", з метою забезпечення реалізації Указу Президента України від 06.01.2010 № 6 «Про деякі заходи щодо сприяння вирішенню актуальних питань молоді», виконання наказу Міністерства молоді та спорту України від 21.01.2014 № 104 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2014 за № 219/24996), керуючись  ст.17,18, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Інформацію про виконання рішення виконавчого комітету  міської ради від 21.05.2014 № 138 "Про організацію та проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" в м.Вугледарі в 2014 році" прийняти до відома (додається ).

2.Рішення виконавчого комітету Вугледарської міської ради від 21.05.2014 № 138 "Про організацію та проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене " в м.вугледарі в 2014 році" вважати виконаним, з контролю зняти.

Міський голова                                                                    М.І. Кузьменко

до рішення виконавчого комітету

19.11.2014 № 252

Інформація

в 2014 році"

Рішенням виконавчого комітету Вугледарської міської ради від 21.05.2014 № 138 "Про організацію та проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене " в м.Вугледарі в 2014 році"  затверджено план заходів щодо організації та проведення даної акції в м.Вугледарі в 2014 році, робочу групу з питань проведення  Всеукраїнської інформаційно - профілактичної акції "Відповідальність починається з мене".  Протягом звітного періоду проведено 2 засідання робочої групи (27.05.2014, 09.09.2014), на яких порушувались питання про організацію та проведення даної акції в м.Вугледар.

Через засоби масової інформації м.Вугледар поінформовано населення міста про проведення даної акції. В ЗМІ м.Вугледар розміщені публікації щодо наслідків вживання алкоголю, тютюну та наркотичних засобів неповнолітніми, та  відповідального ставлення до свого здоров'я .

Виконкомом Вугледарської міської ради надано 20 дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Членами робочої групи проведено обстеження всіх місць  розміщення зовнішньої реклами.  Реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів на території м.Вугледар нема.

Під час проведення Всеукраїнської інформаційно - профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" в м.Вугледар робочою групою було відвідано 28 торгівельних об'єктів, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, пива  та тютюнових виробів. 02.- 03.06.2014 - розміщено стікери, на яких вказано телефони "гарячої лінії" міста та телефони міського відділу міліції. З керівниками та працівниками даних об'єктів проведено індивідуальну інформаційно-профілактичну роботу по недопущенню продажу алкогольних напоїв, пива  та тютюнових виробів  неповнолітнім.  На засіданні робочої групи складено графік перевірок згідно якого проведено рейд-перевірки даних об'єктів на наявність фактів продажу алкогольних напоїв, пива  та тютюнових виробів  неповнолітнім. В ході рейд-перевірок (12.06.2014, 15.07.2014, 20.08.2014, 18.09.2014) порушень законодавства не виявлено. Дзвінків на "гарячу лінію" не надходило.

Серед різних верств населення м.Вугледар з метою правового освідчення розповсюджено листівки і буклети про пагубний вплив алкогольних напоїв, пива  та тютюнових виробів  на неповнолітніх та наслідки їх вживання.

17.09.2014 в приміщенні Вугледарського міського центру зайнятості проведено семінар для безробітних "Відповідальна громада"(12 чол.), 11.06.2014 для батьків дітей, які відпочивали в пришкільних таборах, проведено зустріч-бесіду "Відповідальне батьківство. Відповідальність починається з мене." (31 чол.).

Активну участь в проведенні даної акції прийняла міська  організація жінок м. Вугледар. Члени організації проводили патрулювання у вечірній час торгівельних об'єктів, дворів, шкільних спортмайданчиків з метою недопущення вживання алкогольних, тютюнових та наркотичних засобів підлітками. З молоддю девіантної поведінки проведено профілактичні бесіди.

Враховуючи вищезазначене вважаю за доцільне рішення виконавчого комітету міської ради  від 19.06.2013 № 190 «Про створення робочої групи з питань проведення  Всеукраїнської інформаційно профілактичної акції "Відповідальність починається з мене» з контролю зняти у зв'язку з  виконанням.

Керуючий справами  виконкому                                             О.В.Порфіленко

Підготував:

начальник відділу у справах сім'ї та молоді                           М.О.Діденко