17.12.2014                                             № 254

Про підсумки роботи міської комісії

по контролю за діяльністю у сфері

обігу металобрухту у 2014 році

Заслухавши інформацію секретаря міської комісії по контролю за діяльністю у сфері обігу металобрухту, начальника відділу торгівлі, розвитку підприємництва Гончарової О.В. про підсумки роботи міської комісії по контролю за діяльністю у сфері обігу металобрухту у 2014 році,  відповідно до Закону України “Про металобрухт”, розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 02.11.2001 № 613 “Про створення обласної комісії по контролю за діяльністю у сфері обігу металобрухту”, керуючись п.2 ч.2 ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Інформацію про підсумки роботи міської комісії по контролю за діяльністю у сфері обігу металобрухту у 2014 році  прийняти до відома (додається).

2. Роботу міської комісії по контролю за діяльністю у сфері обігу металобрухту визнати такою, що відповідає вимогам положення про міську комісію і здійснюється відповідно до плану.

Міський голова                                                                     М.І. Кузьменко

до рішення виконавчого комітету

17.12.2014 № 254

про підсумки роботи міської комісії по контролю за діяльністю

у сфері обігу металобрухту у 2014 році

З метою ефективного контролю за підприємницькою діяльністю, пов’язаною з металобрухтом, при виконкомі міської ради створена постійно діюча міська комісія по контролю за діяльністю у сфері обігу металобрухту.

До складу комісії входять представники виконкому, Вугледарського міського відділу ГУМВС України в Донецькій області, Вугледарського відділення Мар`їнської ОДПІ, Мар`їнського міськрайонного Управління - філії Головного управління Держсанепідслужби у Донецькій області, 74 Державної пожежно-рятівної частини 7 Державного пожежно-рятівного загону ГУ ДСНС України в Донецькій області.

У 2014 році  проведено 4 засідання міської комісії, на яких розглядалися питання виконання Закону України “Про металобрухт”, а саме матеріали Вугледарського МВ ГУМВС України в Донецькій області.

Згідно з інформацією, наданою Вугледарським міським відділом ГУМВС України в Донецькій області, на  території міста нелегальних пунктів з прийому металобрухту немає. Фактів крадіжок і пошкодження об’єктів, виготовлених з металу, не було зафіксовано. Кримінальні справи за даними фактами не порушувалися. Особи до адміністративної відповідальності, через відсутність, не притягалися.

Вугледарським міським відділом ГУМВС України в Донецькій області проводиться роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання щодо вимог Закону України “Про металобрухт”.

Міській комісії продовжити свою роботу по здійсненню контролю за діяльністю у сфері обігу металобрухту.

Роботу міської комісії по контролю за діяльністю у сфері обігу металобрухту у 2014 році визнати такою, що відповідає вимогам положення міської комісії і здійснюється відповідно плану.

Керуючий справами виконкому                                          О.В. Порфіленко

Інформацію підготував:

начальник відділу торгівлі,

розвитку підприємництва Гончарова О.В.