17.12.2014                                              № 255

координаційної ради з питань

інтелектуальної власності

у 2014 році

Заслухавши інформацію секретаря координаційної ради з питань інтелектуальної власності, начальника відділу торгівлі, розвитку підприємництва Гончарової О.В. про підсумки роботи координаційної ради з питань інтелектуальної власності у 2014 році, керуючись п.2 ч.2 ст.52  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Інформацію про підсумки роботи координаційної ради з питань інтелектуальної власності у 2014 році прийняти до відома (додається).

2. Роботу координаційної ради з питань інтелектуальної власності визнати такою, що відповідає вимогам положення про координаційну раду і здійснюється відповідно до плану.

Міський голова                                                                     М.І. Кузьменко

до рішення виконавчого комітету

17.12.2014 № 255

про підсумки роботи координаційної ради

з питань інтелектуальної власності у 2014 році

Рішенням виконавчого комітету від 15.01.2014 № 16, на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 06.08.2013 № 533 «Про створення координаційної ради з питань інтелек­туальної власності», створено координаційну раду з питань інтелектуальної власності.

До складу комісії входять представники виконкому, Вугледарського міського відділу ГУМВС України в Донецькій області, Вугледарського відділення Мар`їнської ОДПІ, Вугледарського коледжу Донецького державного університету управління, засобів масової інформації.

З початку року проведено 4 засідання координаційної ради, на яких розглядалися матеріали Вугледарського МВ ГУМВС України в Донецькій області. Вугледарським міським відділом ГУМВС України в Донецькій області постійно проводяться заходи щодо виявлення фактів реалізації контрафактних товарів і послуг, складовими яких є науково-технічні розробки і об'єкти права інтелектуальної власності на території міста Вугледара.

Продовжується робота з інформаційного забезпечення населення через телефон “Гаряча лінія”.

Роботу координаційної ради з питань інтелектуальної власності визнати такою, що відповідає вимогам положення координаційної ради, і здійснюється відповідно до плану.

Керуючий справами виконкому                                          О.В. Порфіленко

Інформацію підготував:

начальник  відділу торгівлі,