17.12.2014                                              № 256

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.04.2014 № 114 «Про затверд­ження Положення про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери побутових послуг у м. Вугледарі»

У зв’язку із внесенням змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», Податкового кодексу України в частині спрощення реєстрації осіб як платників податків,  керуючись ст., ст. 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 16.04.2014 № 114 «Про затверд­ження Положення про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери побутових послуг у м. Вугледарі» , а саме:

п. 2.3 Положення про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери побутових послуг у м. Вугледарі викласти в новій редакції:

«2.3. До заяви додаються наступні документи:

- копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- копія документа на право користування приміщенням;

- документи, які підтверджують право власності або користування земель­ною ділянкою за відповідним функціональним призначенням (у разі необхід­ності);

- документ, що підтверджує наявність пандуса біля об’єкта торгівлі та сфери  побутових послуг чи кнопки виклику персоналу (у разі необхідності). »

Міський голова                                                                    М.І. Кузьменко

до рішення виконавчого комітету

17.12.2014 № 257

про підсумки роботи координаційної ради

з питань розвитку підприємництва у 2014 році

Рішенням виконавчого комітету від 21.02.2001 №43, відповідно до Типового положення, створено Координаційну раду з питань розвитку підприємництва.

До складу Координаційної ради на паритетних засадах входять представники виконкому, Вугледарського міського відділу ГУМВС України в Донецькій області, Вугледарського відділення Мар`їнської ОДПІ, Мар`їнського міськрайонного Управління - філії Головного управління Держсанепідслужби у Донецькій області,  Міського центру зайнятості, комунального підприємства,  депутатського корпусу, підприємці.

З початку року проведено 4 засідання Координаційної ради, на яких роз-глянуто питання про виконання програми розвитку малого підприємництва в м. Вугледарі у 2014 році; про організацію проведення ярмарок; про розробку проекту міської Програми розвитку малого та середнього підприємництва у м. Вугледарі на 2015-2016 роки; про обмеження продажу алкогольних напоїв на об’єктах роздрібної торгівлі; про роз'яснення підприємницьким колам суті  здійснюваних Урядом реформ; про заходи, приурочені до Дня підприємця, Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення та інше.

Щомісячно проводиться моніторинг цін на основні види продукції з наступним поданням інформації до облдержадміністрації.

На виконання графіку проведення ярмаркових заходів організовано 70 сільськогосподарських ярмарок.

Продовжується робота з інформаційного забезпечення малого підприємництва через один телефон “Гаряча лінія”. В міській газеті “Угледарские новости ” періодично друкується інформація з малого бізнесу.

Стан виконання вищезазначених заходів та якість показників свідчать про певну роботу, яка проводиться координаційною радою.

Роботу координаційної ради з питань розвитку підприємництва визнати такою, що відповідає вимогам положення і здійснюється відповідно плану.

Керуючий справами виконкому                                          О.В. Порфіленко

Інформацію підготував:

начальник  відділу торгівлі,

розвитку підприємництва Гончарова О.В.