17.12.2014                                             № 257

координаційної ради з питань

розвитку підприємництва

у 2014 році

Заслухавши інформацію секретаря координаційної ради з питань розвитку підприємництва, начальника відділу торгівлі, розвитку підприємництва Гончарової О.В. про підсумки роботи координаційної ради з питань розвитку підприємництва у 2014 році, на виконання Указу Президента України від 15.07.2000 № 906/2000 “Про  заходи щодо забезпечення підтримки та подальшого розвитку підприємницької діяльності”, керуючись п.2 ч.2 ст.52  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Інформацію про підсумки роботи координаційної ради з питань розвитку підприємництва у 2014 році прийняти до відома (додається).

2. Роботу координаційної ради з питань розвитку підприємництва визнати такою, що відповідає вимогам положення і здійснюється відповідно до плану.

Міський голова                                                                     М.І. Кузьменко

до рішення виконавчого комітету

17.12.2014 № 257

про підсумки роботи координаційної ради

з питань розвитку підприємництва у 2014 році

Рішенням виконавчого комітету від 21.02.2001 №43, відповідно до Типового положення, створено Координаційну раду з питань розвитку підприємництва.

До складу Координаційної ради на паритетних засадах входять представники виконкому, Вугледарського міського відділу ГУМВС України в Донецькій області, Вугледарського відділення Мар`їнської ОДПІ, Мар`їнського міськрайонного Управління - філії Головного управління Держсанепідслужби у Донецькій області,  Міського центру зайнятості, комунального підприємства,  депутатського корпусу, підприємці.

З початку року проведено 4 засідання Координаційної ради, на яких роз-глянуто питання про виконання програми розвитку малого підприємництва в м. Вугледарі у 2014 році; про організацію проведення ярмарок; про розробку проекту міської Програми розвитку малого та середнього підприємництва у м. Вугледарі на 2015-2016 роки; про обмеження продажу алкогольних напоїв на об’єктах роздрібної торгівлі; про роз'яснення підприємницьким колам суті  здійснюваних Урядом реформ; про заходи, приурочені до Дня підприємця, Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення та інше.

Щомісячно проводиться моніторинг цін на основні види продукції з наступним поданням інформації до облдержадміністрації.

На виконання графіку проведення ярмаркових заходів організовано 70 сільськогосподарських ярмарок.

Продовжується робота з інформаційного забезпечення малого підприємництва через один телефон “Гаряча лінія”. В міській газеті “Угледарские новости ” періодично друкується інформація з малого бізнесу.

Стан виконання вищезазначених заходів та якість показників свідчать про певну роботу, яка проводиться координаційною радою.

Роботу координаційної ради з питань розвитку підприємництва визнати такою, що відповідає вимогам положення і здійснюється відповідно плану.

Керуючий справами виконкому                                          О.В. Порфіленко

Інформацію підготував:

начальник  відділу торгівлі,

розвитку підприємництва Гончарова О.В.