17.12.2014                                              № 274

Про план роботи виконавчих

органів міської ради на I квартал

2015 року

Розглянувши та проаналізувавши плани роботи служб, відділів та управлінь Вугледарської міської ради на I квартал 2015 року, керуючись регламентом роботи виконавчих органів Вугледарської міської ради, згідно зі ст.ст.17, 27-40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Затвердити план роботи виконавчих органів міської ради на I квартал 2015 року (додається).

2. Відділам, управлінням та службам міської ради , до 05.04.2015 року, інформувати організаційний відділ про виконання  плану роботи.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на організаційний відділ (Барановська).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Порфіленко О.В.

Міський голова                                                                     М.І. Кузьменко