Аналіз показників соціально-економічного розвитку міста за 1 квартал свідчить, що реалізація заходів Програми сприяла подоланню наслідків кризи  в реальному секторі економіки, поступовому відновленню економічного зростання.

До бюджету міста надійшло 12447,1 тис.грн. з трансфертами, у тому числі трансфертів – 3153,4 тис.грн. До загального фонду (без трансфертів) надійшло 8753,4 тис.грн. План по доходах загального фонду виконано на 30,3% до затверджених річних показників. До спеціального фонду (без трансфертів) надійшло 540,3 тис.грн., або 4,3% усіх надходжень. План по доходах спеціального фонду виконаний на 34,7%.Видаткова частина бюджету за I квартал 2011 року виконана з трансфертами у сумі 13092,4 тис.грн., або 26,4% від плану на рік з урахуванням змін – 49498,7 тис.грн.

Видобуток вугілля шахтами міста склав 313 тис. тонн, що складає 24,5 % від заданого Програмою на рік та 96 % до відповідного періоду минулого року.  В лютому на шахті “Південнодонбаська №1” введена у роботу 61 схід. лава пл.С102.

Очікуваний обсяг роздрібного товарообігу підприємств торгівлі з урахуванням ресторанного господарства складає 19500 тис. грн., що становить 25% до річного завдання Програми. У порівнянні з відповідним періодом минулого року  товарообіг збільшився на 23,4% за рахунок відкриття в місті магазину торговельної мережі “АТБ”.

Обсяг реалізованих послуг підприємствам, установам, населенню склав 6,9 млн. грн., що у фактичних цінах на 7,8 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Виконання Програми складає 26,7 %.

Заборгованість із заробітної плати та іншим соціальним виплатам в місті відсутня.

Забезпеченість потреби на виплату пенсій та грошової допомоги власними коштами складає 74,5 %, середній розмір пенсій зріс на 11,2 % та становить  2047 грн. (1 кв. 2010р. – 1841 грн.)

Чисельність офіційно зареєстрованих безробітних на кінець кварталу збільшилась і склала 380 чоловік (на початок року було 337 чоловік). Створено 84 нових робочих місць, що становить 21 % до річного завдання Програми.

На придбання медикаментів центральною міською лікарнею витрачено 4,8 тис. грн. за рахунок позабюджетних коштів, на придбання медичної апаратури - 40,2 тис. грн.

В місті проведено 3 змагання, в яких прийняли участь 304 особи.

За звітний період спортсмени міста прийняли участь в регіональних турнірах, Чемпіонатах Донецької області, Чемпіонатах України, галузевих спартакіадах (прийняли участь 102 учасника).