​ РІШЕННЯ

20.08.2014 № 205

Розглянувши Постанову від 26.06.2014 Вугледарського міського суду Донецької області до виконавчого комітету Вугледарської міської ради про визнання рішення частково незаконним, керуючись Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Законом України «Про національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України», ст.29 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.2 ч.«б» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 09.01.2014 №3 «Про визначення учасників договірних відносин у сфері надання житлово-комунальних послуг для будинків комунальної власності територіальної громади міста», а саме:

1.1. Пункт 1.3 рішення виконавчого комітету викласти в новій редакції:

«1.3. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків – виконавці послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, з обслуговування та технічного обслуговування внутрішньо будинкових мереж».

Секретар міської ради В.В. Войцеховський