20.08.2014 № 208

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 20.02.2008 № 60 «Про надання повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення»

З метою виявлення, попередження та недопущення фактів стихійної торгівлі на території міста Вугледару, здійснення належного контролю за організацією торговельної діяльності в місті Вугледарі, згідно з ч.2 ст. 255, ст.166 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись п.п. 2, 3 ч.«б» ст.30, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Внести доповнення до рішення виконавчого комітету від 20.02.2008 № 60 «Про надання повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення», а саме:

п.1 доповнити підпунктом 1.5:

«1.5 Згідно зі статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення:

- начальнику відділу торгівлі, розвитку підприємництва Вугледарської міської ради»

Секретар міської ради В.В. Войцеховський