16.07.2014 № 188

У зв'язку з кадровими змінами, керуючись ст.ст. 17,18,40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Внести зміни до пункту 1 рішення виконавчого комітету від 19.11.2008 № 429 «Про створення тимчасової робочої групи для проведення обстежень суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію соціально значущих продуктів, з питання обґрунтованості підвищення цін», а саме «Склад тим​часової робочої групи для проведення обстежень суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію соціально значущих продуктів, з питання обґрунтованості підвищення цін» викласти в новій редакції (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 19.02.2014 № 64 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.11.2008 №429 «Про створення тимчасової робочої групи для проведення обстежень суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію соціально значущих продуктів, з питання обґрунтованості підвищення цін».

Секретар міської ради В.В. Войцеховський

рішення виконавчого комітету

16.07.2014 № 188

Склад тимчасової робочої групи