​ РІШЕННЯ

16.07.2014 № 192

Про виконання делегованих

повноважень

Заслухавши інформацію завідувача військово-облікового бюро Бікбаєвої Н.О. про виконання відділом військово-облікового бюро делегованих повноважень органів виконавчої влади у I півріччі 2014 року , відповідно до п.2.1 розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 30.12.2011 № 759 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади», керуючись ст.36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Інформацію про виконання відділом військово-облікового бюро делегованих повноважень органів виконавчої влади у I півріччі 2014 року прийняти до відома (додається).

Секретар міської ради В.В. Войцеховський

до рішення виконавчого комітету

16.07.2014 № 192

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання відділом військово-облікового бюро делегованих повноважень органів виконавчої влади у I півріччі 2014 року

У першому півріччі 2014 року військово-обліковим бюро була здійснена наступна робота: сприяння організації призову громадян на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України. Прийнято рішення виконавчого комітету від 19.02.2014 №62 «Про затвердження заходів по підготовці та проведенню призову громадян на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України у 2014 році та утворення міської комісії з питань призову громадян на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України у 2014 році».

Згідно з даним рішенням у березні-травні 2014 року проведено заходи щодо підготовки та проведення весняного призову громадян на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України. За списком Мар'їнського райвійськкомату кількість призовників, яким на день відправки виповнилось 18 років- 17 чоловік, старшого віку, які підлягають призову на строкову службу- 91 чоловік. Згідно з списком 108 призовникам були виписані повістки і направлення на здачу аналізів і вручені під розпис. З юнаками призовного віку та їх батьками була проведена роз'яснювальна робота з питань призову до ЗСУ.

Було проведено розшук призовників, що ухиляються від призову на строкову військову службу. По кожному з цих призовників до Мар'їнського райвійськкомату надані пояснювальні матеріали (16 осіб).

Призовників, котрим потрібна альтернативна служба немає.

До лав Збройних Сил України призовників призвано не було.

Також згідно з рішенням виконавчого комітету від 18.12.2013 №339 «Про затвердження заходів по проведенню приписки громадян 1997 року народження до призовної дільниці Мар'їнського району і утворення міської комісії з питань приписки громадян у 2014 році» у січні-березні 2014 року була проведена приписка юнаків 1997 року народження до призовної дільниці Мар'їнського райвійськкомату. Було виявлено і внесено до списку 46 юнаків 1997 року народження. На кожного юнака була оформлена особова справа, проведені бесіди з юнаками та їх батьками з питань приписки.

Згідно з графіком проходження юнаками 1997 року народження медичної комісії з питань приписки до призовної дільниці усі юнаки були своєчасно оповіщені про проведення медкомісії шляхом вручення повісток. За маршрутом Вугледар-Красногорівка було передбачене пряме транспортне сполучення для перевезення юнаків 1997 року народження у райвійськкомат.

Протягом звітного періоду щоденно в приймальні години проводилась постановка на військовий облік і зняття з військового обліку військовозобов'язаних запасу і призовників, роз'яснювались правила військового обліку, обов'язки військовозобов'язаних і призовників.

Своєчасно, по мірі повідомлення, до карток первинного обліку військово-облікового бюро вносились зміни, що стосуються освіти, сімейного стану, місця роботи, місця проживання. Щомісяця до Мар'їнського райвійськкомату надавались іменні списки прийнятих на військовий облік і знятих з військового обліку військовозобов'язаних запасу.

На протязі лютого 2014 року було проведено звіряння карток первинного обліку військовозобов'язаних і списку призовників з даними реєстраційного обліку КП»Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради», а також ОСББ.Протягом травня-червня 2014 року було проведено звіряння карток форми-Т2 підприємств, установ, організацій міста Вугледар з обліковими даними військово-облікового бюро. Внесені всі необхідні зміни облікових даних.

На обліку знаходяться 11 військовозобов'язаних, призначених в команди на період мобілізації. Розроблений маршрут для оповіщення призначених військовозобов'язаних , складений список посильних.

​ Керуючий справами виконкому О.В.Порфіленко

​ Інформацію підготував