16.07.2014 № 195

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.07.2008 № 274 «Про міську раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу»

У зв’язку з кадровими змінами, з метою удосконалення роботи міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, керуючись ст. 17. 18, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 16.07.2008 № 274 «Про міську раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу», а саме:

1.1. Вивести зі складу міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Мірченко Олександру Олександрівну – фахівця із соціальної роботи Вугледарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

2. Визначити секретарем ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Куксіну Вікторію Сергіївну - директора Вугледарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Секретар міської ради В.В. Войцеховський