18.06.2014 № 156

Про виконання рішення виконавчого комітету від 19.02.2014 № 58 “Про організацію робіт щодо підготовки міста Вугледар до весняно-літнього періоду 2014 року”

Розглянувши інформацію першого заступника міського голови Іваницького В.В. про хід виконання рішення виконачого комітету від 19.02.2014 № 58 “Про організацію робіт щодо підготовки міста Вугледар до весняно-літнього періоду 2014 року”, керуючись ст.17, 18, п.2 ч.2 ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Інформацію про виконання рішення виконкому від 19.02.2014 № 58 “Про організацію робіт щодо підготовки міста Вугледар до весняно-літнього періоду 2014 року” прийняти до відома (додається).

2. Рішення виконавчого комітету від 19.02.2014 № 58 “Про організацію робіт щодо підготовки міста Вугледар до весняно-літнього періоду 2014 року” вважати виконаним, з контролю зняти.

Секретар міської ради В.В. Войцеховський

до рішення виконавчого комітету

18.06.2014 № 156

Інформація

З метою комплексної підготовки міста до весняно-літнього періоду 2014 року рішенням виконавчого комітету міської ради “Про організацію робіт щодо підготовки міста Вугледар до весняно-літнього періоду 2014 року” були затверджені заходи щодо проведення робіт з благоустрою території та Дня довкілля в місті Вугледарі.

Заплановані заходи щодо проведення робіт з благоустрою території виконані у повному обсязі.

Протягом березня-квітня 2014 року комунальним підприємством “Керуюча компанія з надання житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради” було організовано та проведено роботи з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану території міста Вугледара: розчищено від сміття вулиць, тротуарів та прибудинкових територій - 113,4 тис.м2, приведено до належного стану пам’ятників та могил громадського значення - 3 одиниці, відремонтовано та пофарбовано 5 елементів фасадів житлових будинків, приведено до належного стану міське кладовище, підготовлено до весняно-літнього періоду бульвар “Шахтарський” - проведено весняний огляд дитячих ігрових майданчиків, на клумбах бульвару висаджено квіти.

З метою об’єднання зусиль людей різного віку, різних професій, політичних поглядів, релігійних вірувань для покращення стану навколишнього середовища 12 квітня 2014 року в «День довкілля» проведено загальноміський суботник. Участь у проведенні суботника прийняли організації, установи та підприємства міста. На території бульвару висаджено 120 дерев.

Вугледарським міським відділом освіти координовано роботу керівників навчальних закладів з наведення порядку та підтримання в належному стані прилеглої до дитячих садків та шкіл територій.

Враховуючи вищевикладене рішення виконавчого комітету від 19.02.2014 № 58 “Про організацію робіт щодо підготовки міста Вугледар до весняно-літнього періоду 2014 року вважати виконаним, з контролю зняти.

Керуючий справами виконкому О.В. Порфіленко