​ РІШЕННЯ

18.06.2014 № 170

Про затвердження Інструкції «Про порядок та розмір батьківської плати за навчання у початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі – школа мистецтв м.Вугледар Донецької області»

Керуючись п.2 ст. 26 Закону України «Про позашкільну освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», ст. 17, п. 2 ч.«а» ст.28, п.1, ч.«а» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Затвердити Інструкцію «Про порядок та розмір батьківської плати за навчання у початковому у спеціалізованому мистецькому навчальному закладів – школі мистецтв м.Вугледара Донецької області» та ввести її в дію з 01 вересня 2014 року (додається).

2. Рішення виконавчого комітету від 20.06.2012 № 187 “Про затвердження Інструкції “Про порядок та розмір плати за навчання у Вугледарській школі мистецтв” визнати таким, що втратило чинність з 01.09.2014 року.

3. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на начальника міського відділу культури і туризму Чумакову В.В.

Секретар міської ради В.В. Войцеховський

рішення виконавчого комітету

від 18.06.2014 № 170

Інструкція

про порядок та розмір батьківської плати за навчання у початковому у спеціалізованому мистецькому навчальному закладі – школа мистецтв м.Вугледар Донецької області

1. Плата за навчання дітей встановлюється незалежно від розміру заробітної плати, або інших прибутків батьків.

2. Розмір плати за навчання на музичному, художньому, театральному, цирковому відділеннях в місяць складає - 100,00 гривень.

3. Розрахунок плати за навчання зроблено в середньому на 9 місяців навчального року і включає оплату за час канікул, карантину тощо.

4. Пільги по оплаті за навчання учнів у школі встановлені відповідно до пункту 2 статті 26 Закону України "Про позашкільну освіту"

- діти із багатодітних та малозабезпечених сімей;

- діти-інваліди;

- діти-сироти і діти, які позбавлені батьківського піклування здобувають

позашкільну освіту безоплатно.

5. Пільги надаються на підставі поданих батьками документів, що свідчать про можливість встановлення пільгової оплати лише по одній із вищезазначених категорій. Письмова заява та необхідні документи подаються з 1 до 15 числа поточного місяця.

6. Особливо обдарованим дітям за погодженням із Вугледарським міським відділом культури і туризму можуть встановлюватися пільги.

7. У разі хвороби учня протягом двох місяців і більше, при наявності документів лікувального закладу та заяви батьків, за перший місяць хвороби сплачується 100%, за наступний - 50%.

8. Учні, які навчаються на двох фахах, або відділах вносять повністю плату за навчання за два фахи, або відділи.

9. Плата за навчання вноситься до 10 числа поточного місяця з вересня по травень місяць включно.

10. Учні, батьки яких не внесли плату за навчання до 10 числа поточного місяця до занять не допускаються. При заборгованості за два місяці (один минулий та 10 днів поточного) учні можуть бути виключені із школи.

11. Учні, які були виключені із школи за заборгованість по оплаті за навчання у подальшому до школи не приймаються.

12. Плата за навчання вноситься через установу банку і зараховується на поточний рахунок школи.

13. Дана інструкція набирає силу з 01 вересня 2014р.

Керуючий справами виконкому О.В.Порфіленко

Інструкцію розроблено: