18.06.2014 № 174

Про план роботи виконавчих

органів міської ради на IІІ квартал

2014 року

Розглянувши та проаналізувавши плани роботи служб, відділів та управлінь Вугледарської міської ради на ІIІ квартал 2014 року, керуючись регламентом роботи виконавчих органів Вугледарської міської ради, згідно зі ст.ст.17, 27-40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

1. Затвердити план роботи виконавчих органів міської ради на IІІ квартал 2014 року (додається).

2. Відділам, управлінням та службам міської ради, до 05.10.2014 року проінформувати організаційний відділ про виконання плану роботи.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на організаційний відділ (Барановська).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Порфіленко О.В.

Секретар міської ради В.В. Войцеховський