засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва

26.03.2014 09:00

1. Про план роботи координаційної ради з питань розвитку підприємництва на 2014 рік.

Доповідач: Деркач Н.О. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

2. Про виконання Програми розвитку малого підприємництва у м. Вугле​дарі на 2013-2014 роки, за I квартал 2014 року.

Доповідач: Левіна Е.П. - начальник відділу торгівлі, розвитку підприємництва.

3. Про організацію проведення святкових заходів до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Доповідач: Гончарова О.В. - головний спеціаліст відділу торгівлі, розвитку підприємництва.

4. Про вжиття заходів щодо експлуатації використання автокав’ярень без порушення вимог безпеки.

Доповідач: Чепіга В.О. - начальник 74 Державної пожежно-рятівної частини 7 Державного пожежно-рятівного загону ГУ ДСНС України в Донецькій області.

5. Про посилення контролю за діяльністю закладів, що пропонують відвідувачам (діти та неповнолітні) видовищні заходи.

Доповідач: Акопян С.О. - начальник Вугледарського МВ ГУМВС України в Донецькій області.

6. Про відзначення Всесвітнього дня прав споживача у 2014 році.

7. Про ознайомлення з протоколом засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва Донецької облдержадміністрації.

Доповідач: Левіна Е.П. - начальник відділу торгівлі, розвитку підприємництва.

8. Про План роботи координаційної ради з питань розвитку підприємництва Донецької облдержадміністрації на 2014 рік.