15.01.2014 № 17

Про організацію ярмарків

протягом 2014 року

З метою недопущення стрімкого підвищення цін на продовольчі товари, насичення споживчого ринку якісними продовольчими товарами, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», п.8а ст.30, ст.18 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Відділу торгівлі, розвитку підприємництва (Левіна):

1.1. Вжити заходи щодо організації проведення ярмарків (за необхідністю) за участю підприємств харчової і переробної промисловості та суб'єктів підприємницької діяльності протягом 2014 року.

1.2. Організувати проведення ярмарків із залученням сільськогоспода​рських виробників для продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за цінами товаровиробників протягом 2014 року.

2. Визначити місце для проведення ярмарків:

2.1. За участю підприємств харчової і переробної промисловості та суб'єктів підприємницької діяльності за адресою: м.Вугледар, бульвар Шахтарський.

2.2. За участю сільгоспвиробників та суб'єктів підприємницької діяльності за адресою: м.Вугледар, напроти бульвара Шахтарський і будинку №7 по вулиці Радянська.

3. Підприємствам харчової і переробної промисловості, сільсько-господарським товаровиробникам та СПД:

3.1. Рекомендувати прийняти участь у ярмарках.

3.2. У разі відсутності сертифіката якості на сільськогосподарську продукцію отримати висновок лікаря ветеринарної лабораторії ринку м.Вугледара.

3.3. На період проведення ярмарків неухильно виконувати встановлений порядок провадження торговельної діяльності та правила торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, додержуватись чистоти та порядку на прилеглій до місця проведення території.

4. Рекомендувати Вугледарському МВ ГУМВС України в Донецькій області (Акопян) забезпечити правопорядок під час проведення ярмарків.

5. Рішення виконавчого комітету від 16.01.2013 № 26 «Про організацію ярмарків протягом 2013 року» визнати таким, що втратило чинність.

6. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділ торгівлі, розвитку підприємництва (Левіна).

Міський голова А.М. Ширінський