09.01.2014                                               № 3

Про визначення учасників договірних відносин у сфері надання житлово-комунальних послуг для будинків комунальної власності територіальної громади міста

У зв’язку зі зміною суб’єкта господарювання, на підставі рішення Вугледарської міської ради від 31.12.2013/6-46-3 «Об определении арендатора целостного имущественного комплекса структурного подразделения коммунального предприятия «Управляющая компания по жилищно-коммунальным услугам Угледарского городского совета участка «Теплоснабжение» в особі товариства з обмеженою відповідальністю «Водотеплокомунікація», якому передані функції з виробництва, транспортування та реалізації теплової енергії та визнано правонаступником прав та зобов’язань пов’язаних з діяльністю структурного підрозділу дільниці «Теплопостачання», керуючись п.2 ч.«б» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.29 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет міської ради

1. Визначити учасників договірних відносин в сфері надання житлово-комунальних послуг для будинків комунальної власності територіальної громади міста, в залежності від функціонального призначення:

1.1. Комунальне підприємство «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» - виконавець послуг з управління житловим фондом, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, обслуговування та технічного обслуговування внутрішньо будинкових мереж, постачання у багатоквартирні будинки послуг з централізованого опалення, холодного водопостачання та водовідведення, з вивезення твердо-побутових відходів та виробник комунальної послуги з централізованого постачання холодної води та відведенню стоків.

1.2. Підприємства – переможці конкурсу з відбору підприємств з надання житлово-комунальних послуг – виконавці послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, обслуговування та технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж, постачання у багатоквартирні будинки послуг з централізованого опалення, холодного водопостачання та водовідведення.

1.3. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків – виконавці послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, з обслуговування та технічного обслуговування внутрішньо будинкових мереж, постачання у багатоквартирні будинки послуг з централізованого опалення, холодного водопостачання та водовідведення.

1.4.Товариство з обмеженою відповідальністю «Водотеплокомунікація» - виробник комунальної послуги з виробництва, транспортування та реалізації теплової енергії.

1.5. Мар’їнське управління газопостачання та газовідведення – виробник комунальної послуги з централізованого газопостачання.

1.6. Публічне акціонерне товариство «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля» - виробник комунальної послуги з централізованого електропостачання.

2. Учасникам договірних відносин у сфері надання житлово-комунальних послуг заключити договори, згідно з Законом України «Про житлово-комунальні послуги» і цивільно-правових норм діючого законодавства.

3. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету: від 16.08.2006 №349 «Про встановлення учасників договірних відносин у сфері надання житлово-комунальних послуг для будинків комунальної власності територіальної громади міста», рішення виконавчого комітету від 19.09.2012 №259 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 16.08.2006 №349 «Про встановлення учасників договірних відносин у сфері надання житлово-комунальних послуг для будинків комунальної власності територіальної громади міста».

4. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства (Мілокостова).

Міський голова                                                                    А.М. Ширінський