22.11.2013/6-43-7

Про затвердження Цільової програми «Капітальний ремонт амбулаторії комунального закладу Вугледарського центру первинної медико-санітарної допомоги» на 2013 рік

З метою поліпшення якості забезпечення населенню медичних послуг, керуючись ст.18, ст.19 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», Бюджетного кодексу України, ст.26, ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Цільову програму «Капітальний ремонт амбулаторії Комунального закладу Вугледарського центру первинної медико-санітарної допомоги» на 2013  рік від (додається)

2.Рішення міської ради від 13.12.2012/6-31-1 «Про затвердження Цільвої програми 2капітальний ремонт відділення денного стаціонару Комунального закладу Вугледарського центру первинної медико-санітарної допомоги» на 2013  рік відмінити.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Нешко), та з питань освіти, охорони здоров'я, культури, справам молоді, соціального захисту та спорту (Кіщенко)

Міський голова                                                                    А.М. Ширінський