Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

2013 №

м. Вугледар

Про подовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Розглянувши заяву Вугледарського відділення Донецької обласної дирекції публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" від 06.09.2013 щодо подовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами за адресою: м.Вугледар, на перетинанні вулиць Трифонова та Шахтарської, згідно з протоколом робочої групи по розміщенню зовнішньої реклами від 09.09.2013 № 1, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.03 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення виконкому міської ради від 18.01.2012 № 17 "Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Вугледарі", керуючись Законом України «Про рекламу», п.13 ч."а" ст.30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Подовжити Вугледарському відділенню Донецької обласної дирекції публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами за адресою: м.Вугледар, на перетинанні вулиць Трифонова та Шахтарської на 5 років.

2. Вугледарському відділенню Донецької обласної дирекції публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" укласти договір на тимчасове користування місцем, яке перебуває у комунальній власності, для розташування рекламного засобу з виконавчим комітетом Вугледарської міської ради.

 

Міський голова            А.М.Ширінський