30.08.2013 № 253

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.12.2011 № 389 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Вугледарської міської ради, комунальними підприємствами, установами та організаціями комунальної власності Вугледарської міської ради під час здійснення власних (самоврядних) повноважень органів місцевого самоврядування»

З метою забезпечення вдосконалення порядку надання адміністративних послуг, підвищення їх якості, створення сприятливих і доступних умов для реалізації фізичними і юридичними особами прав на одержання таких послуг, та на виконання Закону України від 06.09.2012 № 5203-VI «Про адміністративні послуги», Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», Указу Президента України від 12.06.2013 № 327/2013 «Про невідкладні заходи щодо прискорення здійснення економічних реформ», враховуючи рішення виконавчого комітету Вугледарської міської ради від 17.07.2013 № 213 «Про затвердження зразків Примірних форм Інформаційних та Технологічних карток адміністративних послуг», і інформацію, надану відділом містобудування та архітектури, відділом житлово-комунального господарства, відділом у справах сім'ї та молоді, відділом внутрішньої політики та зв'язків з громадкістю, відділом обліку та звітності, організаційним відділом, архівним відділом, службою у справах дітей, військово-обліковим бюро, Вугледарським міським відділом освіти, Вугледарським міським управлінням праці та захисту населення, Комунальним підприємством «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради», та керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 21.12.2011 № 389 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Вугледарської міської ради, комунальними підприємствами, установами та організаціями комунальної власності Вугледарської міської ради під час здійснення власних (самоврядних) повноважень органів місцевого самоврядування», а саме:

1.1. Затвердити перелік адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Вугледарської міської ради, комунальними підприємствами, установами та організаціями комунальної власності Вугледарської міської ради під час здійснення власних (самоврядних) повноважень органів місцевого самоврядування (далі – Перелік) у новій редакції (додаток 1).

1.2. Доповнити рішення пунктом 2 наступного змісту:

«2. Затвердити Інформаційні картки адміністративних послуг № 1 - № 38, які надаються відділами Вугледарської міської ради під час здійснення власних (самоврядних) повноважень, згідно Переліку (додаток 2)».

1.3. Пункти 2, 3, 4 рішення виконавчого комітету від 21.12.2011 № 389 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Вугледарської міської ради, комунальними підприємствами, установами та організаціями комунальної власності Вугледарської міської ради під час здійснення власних (самоврядних) повноважень органів місцевого самоврядування» вважати пунктами 3, 4, 5.

1.4. Пункт 5 рішення викласти у новій редакції:

«5. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Деркач Н.О.».

Міський голова                         А.М. Ширінський