Инфу про танки быстрее всего найти здесь, а обзоры по играм - тут

Gerb

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

2013 №

м. Вугледар

Про План заходів щодо організації роботи по формуванню проекту міського бюджету на 2014 рік та прогнозу міського бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди

На виконання розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 30.07.2013 №509 «Про організацію роботи щодо формування проектів місцевих бюджетів Донецької області на 2014 рік та прогнозів місцевих бюджетів на наступні за плановим два бюджетні періоди» та з метою забезпечення якісного складання проекту міського бюджету на 2014 рік, відповідно до статей 21, 22, 75, 76 Бюджетного кодексу України, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 року №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту Державного бюджету» (із змінами), ст.17, п.1а ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити План заходів щодо організації роботи по формуванню проекту міського бюджету на 2014 рік та прогнозу міського бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди (далі - План заходів), що додається.

2. Керівникам бюджетних установ та організацій, управлінням та відділам міської ради забезпечити виконання Плану заходів.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на міське фінансове управління (Чупейда).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чекіну А.В.

 

Міський голова           А.М.Ширінський