20.03.2013 № 107

Про затвердження комплексного плану заходів з профілактики грипу та гострих респіраторних інфекцій у місті Вугледарі на 2013 -2017 роки

З метою недопущення епідемічних ускладнень і смертності від грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій, на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 21.02.2013 № 88 «Про затвердження комплексного плану заходів профілактики грипу та гострих респіраторних інфекцій у Донецькій області на 2013 -2017 роки», керуючись ст.32, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Затвердити комплексний план заходів з профілактики грипу та гострих респіраторних інфекцій у місті Вугледарі на 2013 -2017 роки (додається).
2. Головному лікарю комунального закладу «Вугледарський міський центр первинної медико - санітарної допомоги» Сосюра Н.М., головному лікарю лікувально профілактичної установи «Центральна міська лікарня» Корнієнко П.А.:
2.1. Інформувати головне управління охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації (Петряєва), відділ економіки Вугледарської міської ради (Івченко) про хід виконання комплексного плану заходів з профілактики грипу та гострих респіраторних інфекцій у місті Вугледарі на 2013-2017 роки, щоквартально, до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом.
2.2. Забезпечити інформування населення з питань профілактики грипу та інших респіраторних інфекцій у місті Вугледарі на 2013 -2017 роки у засобах масової інформації.
3. Начальнику відділу економіки Вугледарської міської ради Івченко О. А. інформацію про хід виконання комплексного плану заходів з профілактики грипу та гострих респіраторних інфекцій у місті Вугледарі на 2013-2017 роки, виносити на засідання виконавчого комітету щоквартально.
4. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів Чекіну А.В.

Міський голова          А.М.Ширінський