Вступ

Проект Програми економічного і соціального розвитку м. Вугледара на 2013 рік (далі – Програма) розроблено на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 02.10.2012 № 719 "Про розробку проекту Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2013 рік", відповідно до законів України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", "Про місцеве самоврядування в Україні" та постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету".
При розробці Програми були враховані завдання і заходи, які зазначені в Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, в Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада", в Стратегії економічного і соціального розвитку Донецької області на період до 2015 року головні пріоритети в роботі облдержадміністрації по соціально-економічному розвитку області на 2013 рік та основні напрями розвитку міста на 2013 і 2014 роки.
Програма визначає основні цілі та завдання економічного та соціального розвитку міста Вугледара на 2013 рік.
Фінансування передбачених в Програмі заходів буде здійснюватися за рахунок коштів підприємств, місцевого бюджету, а також коштів державного бюджету.