20.02.2013                                               № 68

оздоровлення  дітей,  учнівської

та   студентської   молоді  влітку

2013 року

В рамках реалізації програми економічного і соціального розвитку м.Вугледар на 2013 рік за розділом "Підтримка сім'ї, дітей та молоді. Захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", затвердженої рішенням міської ради від 21.12.2012/6-32-9, та з метою удосконалення організації повноцінного відпочинку, оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді м. Вугледар, керуючись ст.7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», ст.17, п.1 ч. «а» ст.32, ст.34, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Затвердити план заходів щодо організації відпочинку, оздоровлення дітей, учнівської  та студентської молоді влітку 2013 року  (додається ).

2. Створити робочу групу з розподілу путівок для оздоровлення дітей пільгової  категорії м.Вугледара в 2013 році за рахунок коштів державного, обласного, місцевого бюджетів і затвердити її склад (додається).

3. Відділу у справах сім'ї та молоді (Діденко), міському відділу освіти (Мисник), міському відділу культури та туризму (Чумакова), відділу у справах фізичної культури та спорту (Вюнсковська), службі у справах дітей (Єрьоменко) :

3.1. Забезпечити своєчасне виконання заходів.

3.2. Про виконання заходів щодо відпочинку, оздоровлення дітей,  учнівської та студентської молоді влітку 2013 року інформувати відділ у справах сім'ї та молоді  до 1 вересня 2013 року.

4. Координацію роботи по виконанню заходів покласти на відділ у справах сім'ї та молоді  (Діденко).

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності  виконавчих органів Чекіну А.В.

Міський голова                                                                    А.М. Ширінський