20.02.2013 № 70

Про затвердження складу та Положення
Координаційної ради з питань
фізичної культури і спорту

У зв'язку з кадровими змінами, керуючись ст.17, 18, п.9 «а» ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Затвердити склад Координаційної ради з питань фізичної культури і спорту, а саме склад координаційної ради викласти у новій редакції (додається).
2. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань фізичної культури і спорту, а саме викласти у новій редакції (додається).
3. Рішення виконкому міської ради від 13.04.2005 №185 «Про затвердження складу Координаційної ради з питань фізичної культури та спорту» та рішення виконкому від 21.07.2010 №207 « Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.04.2005 №185 «Про затвердження складу Координаційної ради з питань фізичної культури та спорту» вважати такими, що втратили чинність.

Міський голова А.М. Ширінський

рішення виконавчого комітету
20.02.2013 № 70

СКЛАД