20.02.2013 № 71

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.10.2009 № 346 «Про створення комісії з розгляду матеріалів щодо надання категорії дитячо-юнацькій спортивній школі м.Вугледара»

У зв'язку з кадровими змінами, керуючись п.1 «а» ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 21.10.209 № 346 «Про створення комісії з розгляду матеріалів щодо надання категорії дитячо-юнацькій спортивній школі м.Вугледара», а саме:
1.1. Вивести із складу комісії:
1.1.1. Долінську Альбіну Сергіївну – заступника голови комісії, секретаря.
1.1.2. Войцеховського Валерія Володимировича – члена комісії.
1.2. Ввести до складу комісії:
1.2.1. Вюнсковську Олену Василівну– начальника відділу у справах фізичної культури та спорту, заступником голови комісії.
1.2.2. Діденко Марину Олександрівну – начальника відділу у справах сім'ї та молоді, секретарем комісії.
1.2.3. Захарову Марину Миколаївну – начальника юридичного відділу, членом комісії.
1.2.4.Мисник Світлану Віталіївну – начальника міського відділу освіти, членом комісії.
2. Рішення виконавчого комітету від 21.07.2010 № 208 «Про внесення
змін до рішення виконавчого комітету від 21.10.2009 №346 «Про створення комісії з розгляду матеріалів щодо надання категорії дитячо-юнацькій спортивній школі м.Вугледара» вважати таким, що втратило чинність.

Міський голова                   А.М.Ширінський

рішення виконавчо комітету
20.02.2013№ 71

Склад комісії
з розгляду матеріалів щодо надання відповідної категорії дитячо-юнацькій спортивній школі м. Вугледара.

Чекіна - заступник міського голови з питань
Анжела Василівна діяльності виконавчих органів,
голова комісії

Вюнсковська - начальник відділу у справах фізичної