20.02.2013 № 72

Про хід виконання рішення виконкому від 15.06.2011 № 225 «Про затвердження заходів щодо забезпечення соціальним житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в м. Вугледарі на 2011-2014 роки» за 2012 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Вугледарського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Батрак В.С. про хід виконання рішення від 15.06.2011 № 225 «Про затвердження заходів щодо забезпечення соціальним житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в м. Вугледарі на 2011-2014 роки» за 2012 рік, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від № 16.05.2011 № 271 «Про затвердження заходів щодо забезпечення соціальним житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Донецькій області на 2011-2014 роки», та враховуючи п. 3 вищевказаного розпорядження, керуючись ст. 40, п. 2 ч. 2 ст. 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет міської ради

1. Інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету від 15.06.2011 № 225 «Про затвердження заходів щодо забезпечення соціальним житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в м. Вугледарі на 2011-2014 роки» за 2012 рік прийняти до відома (додається).

Міський голова                  А.М. Ширінський

до рішення виконкому
від 20.02.2013 № 72
Інформація

Згідно з інформацією служби у справах дітей від 25.12.2012 № 15-24-335 службою ведеться облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які не мають житла, та облік житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в м. Вугледар.
Станом на 31.12.2012 житла не мають 33 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 7 знаходяться в інтернатних закладах, а 25 дитини знаходяться під опікою/піклуванням, та проживають разом з опікунами/піклувальниками, 1 дитина перебуває на вихованні у прийомній сім´ї.
Службою у справах дітей ведеться облік нерухомого майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яке належить їм на праві власності та закріплено за ними.
Служба у справах дітей та відділ житлово-комунального господарства забезпечує постановку на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Згідно з інформацією відділу житлово-комунального господарства в зв'язку з відсутністю коштів в місцевому бюджеті нове будівництво в м. Вугледарі не ведеться з 1991 року, тому соціальне житло в місті відсутнє.
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді сприяє особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавленим батьківського піклування у вирішенні житлових проблем, зокрема протягом 2012 року на соціальному супроводі перебували 3 особи з числа дітей-сиріт, які потребували захисту житлових прав.
Протягом звітного періоду випадків порушення житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не виявлено.
Згідно з вищевикладеним, станом на 31.12.2012 року в м. Вугледар не має потреби у створенні соціального житла для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Керуючий справами виконкому             О.В.Порфіленко

Інформацію підготував:
Директор центру соціальних
служб для сім´ї, дітей та молоді               В.С.Батрак