16.01.2013 № 3

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства Мілокостової Ю.А. про хід виконання рішення виконкому від 21.03.2012 № 91 „Про затвердження заходів з підготовки житлового фонду та комунальних об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років" за квітень - грудень 2012 року, керуючись ст.17, 18, п.2 ч.2 ст.52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет міської ради

1. Інформацію про хід виконання рішення виконкому від 21.03.2012 № 91 „Про затвердження заходів з підготовки житлового фонду та комунальних об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років" за квітень-грудень 2012 року прийняти до відома (додається).
2. Комунальному підприємству „Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради" (Фоменко): продовжити та посилити роботу спрямовану на стабілізацію фінансового стану підприємств, зменшення дебіторської та кредиторської заборгованості, погашення заборгованості населення та підприємств за спожиті житлово-комунальні послуги.
3. З метою належного утримання в зимовий період вулично-дорожньої мережі комунальному підприємству „Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради" (Фоменко), посилити заходи щодо забезпечення необхідного запасу протиожеледних матеріалів, а також щодо утримання спеціалізованої техніки в робочому стані.
4. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства (Мілокостова).

Секретар міської ради                В.В.Войцеховський

Attachments: