16.01.2013 № 14

Про затвердження Плану
основних заходів цивільного
захисту м.Вугледар на 2013 рік

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24.12.2012 № 944 «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Донецької області на 2013 рік », керуючись п.6б, ст.33, ст.17, ст.18 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради

1. Затвердити План основних заходів цивільного захисту міста Вугледар на 2013 рік (додається).
2. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Білицька):
2.1. Забезпечити виконання Плану заходів.
2.2. Інформувати головне управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації про хід виконання плану заходів у термін до 20 червня та 20 грудня 2013 року.
3. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білицьку Н.В.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Іваницького В.В.

Секретар міської ради              В.В.Войцеховський